Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális ha az újszülöttem...

Az normális ha az újszülöttem szinte végigsírta az aranyórát?

Figyelt kérdés
Nem tudott szopni a cicimből, szülésznő nem jött be segíteni, mert másik szülésnél volt. Nem tudott megnyugodni sem annyira a mellkasomon. Nagyon bánt ez az egész.
2023. júl. 31. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Más baba is sírt sokat az aranyórában?
2023. júl. 31. 15:02
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ebben az időszakban a kicsire koncetrálj, ne a közösségi médiára...
2023. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En meg mellre sem tettem az aranyoran, mert a ferjemen kivul nem volt ott senki, es egyikunknek sem jutott eszebe hirtelen a kimerultsegtol, hogy kellene. 3 oraval kesobb ujra behoztak, es akkor basztak le, hogy meg nem cicizett. 🤷🏼‍♀️ Akkor nem sirt, de aztan a 3 nap korhazat vegiguvoltotte. Ne aggodj, nem mulik semmi rajta. Jo babazast.
2023. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult. Nekem sürgősségi császárom volt. Az “aranyóra” kb. 3 perc volt már vitték is el a babámat. Másnap kaptam meg kb. 10-12 óra telt el addig. Gondolom ő is sokat sírt addig. :/ Sajnos nem mindenkinek alakul jól, de nem szabad rajta sokáig rágódni.
2023. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor csak nézelődött, vagyis forgatta a szemét. Megfogni nem nagyon tudtam volna, mert császár volt. Aztán aludt, mint aki mindig majd ilyen angyalka lesz. Aztán két napig vagy szopott vagy üvöltött. Utána gondolom, lett valamennyi tejem, mert akkor megint aludt egy nagyot vagy csak kidőlt. De annyi tejem, hogy éreztem is, hogy na most nőtt a cicim és halottam, hogy nyel is, csak a 4. nap lett, pont mikor készültünk haza. És mindkét gyereknél kb. ugyanez volt a forgatókönyv.
2023. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is volt aranyórám. Nagyon sok magzatvízet nyelt ès elvittèk Őt. Utána a párom kapta meg.

Majd kb 2 óra múlva hozták be ès akkor tettèk cicire.

2023. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ezen szerintem se rágódni. Nekünk se volt,sajnos,pedig annyit beszéltünk,terveztük előre az egészet. Sajnos sürgős császár lett,korábban jött úgyhogy megmutatták a férjemnek és nekem majd vitték is gyorsan inkubátor alá. Én nagyon rossz állapotban voltam,először másnap reggel foghattam meg és hozták oda röpke 15 percre. Nagyon nehéz volt lelkileg,de ezeken kár tényleg agyalni.
2023. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy azért sìrt, mert nem bìrt szopni.

Be volt takarva? Lehet fàzott.

Az enyèm nem sìrt. Be volt takarva rajtam, tehàt köztünk nem volt takaró. Szopni is tudott.

A szülèsznő azt sem vàrta meg, hogy a lepènyed megszülessen? Ha pàrod nem volt veled, akkor ott kellett volna veled valakinek maradnia.

Az a fő, hogy veled volt a pici. Ahogy összeszoktok sokszor màr a hangszínèből tudni lehet, hogy mi kell neki,.mièrt sìr. Ez egy ùjszülöttnèl mèg nincs meg.

2023. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Be volt takarva, a lepényem megszülése után mindenki kihúzott a szobából, magunkra hagytak a párommal és a babával, volt egy másik szülés, ahhoz rohantak. Első baba, ügyetlenek voltunk a párommal nagyon, a baba nem akart szopni. 😞
2023. júl. 31. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyórának az a lényege, hogy magatokra hagynak titeket és zavartalanul lehettek együtt, ezért mentek ki. Nem sírt, a mellkasomig kúszott és kereste a cicit, szemeztunk. Nezegettuk, simogattuk.
2023. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!