Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális ha az újszülöttem...

Az normális ha az újszülöttem szinte végigsírta az aranyórát?

Figyelt kérdés
Nem tudott szopni a cicimből, szülésznő nem jött be segíteni, mert másik szülésnél volt. Nem tudott megnyugodni sem annyira a mellkasomon. Nagyon bánt ez az egész.
2023. júl. 31. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem biztos hogy meghùzta a nyakàt születès közben, túl feszesek, vagy túl lazàk az izmai. Egyàltalan nem biztos, de evvel, hogy nem szopott aranyòra alatt, csak sìrt, van egy minimàlis esèly rà. Ha esetleg szopàssal, mizgàsfeljlődèssel kapcsolatos problàmàja lesz, rögtön ezeket èrdemes megnèzetni.

De sokkal valószínűbb, hogy csak az zavarta, hogy nem talàlt cicire.

2023. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is végig sírta szinte, pedig ő szopizott (bár érdemben nem volt mit).

Megjegyzem azóta is kis extra lelkületű, ha csúnyán szólok rá, elsírja magát, szóval lehet csak őt jobban megviselte a szülés, vagy nem tudom. Idővel semmit sem fog számítani, hidd el.

2023. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!