Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nem maradsz tág?

Császár után nem maradsz tág?

Figyelt kérdés

Akik császármetszéssel hozták világra a gyermeküket, nekik valóban "ugyanolyan" maradt a hüvelyük?

Természetes úton szültem, második gyermekemmel vagyok várandós és bevallom eléggé zavar, hogy már az első után sem maradtam olyan, mint előtte (tudom ez normális).

Viszont bennem van a félsz, hogy a második születése után, teljesen tönkremegyek odalent. A császár után valóban semmi nem változik odalent?


2023. aug. 27. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én tágabb lettem császár után, konkrétan egy évig kicsúszott belőlem a superplus tampon. Az évek során minimálisan szűkült azért. De a normál tampon már csak régi emlék marad. :D
2023. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Éppen erre jó az intimtorna! Szülés (császár) után két évvel még mindig ilyen voltam, utána hallottam erröla módszerröl, most a mini sem akar kicsúszni még akkor sem, amikor tele van.
2023. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Intimtornaaaa, de tenyleg :)

En raadasul csak a kriston konyvet vettem meg, mert pont ugy jott ki a lepes, hogy magara a tanfolyamra nem tudtam volna olyan sok penzt szanni.


Es meg igy is borzasztoan jott tett! Eredetileg en inkontinencia miatt kezdtem el, de meg az orgazmusom is intenzivebb lett szex kozben, nagyon durva.

2023. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Kriston tornára mindenképp beruházok.
2023. aug. 28. 09:52
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon bejött, elötte nem csak a hüvelyem volt tág, hanem hólyag- és végbélsérvem is volt, ami miatt nagyon sok problémám volt gyakorlatilag a hüvelynyílásba benyomódtak, állandóan éreztem a nyomást, az orvos mindenképpen mütétet akart.

Mivel eléggé féltem ettöl, és egy ismerösöm javasolta az intimtornát, úgy voltam, ennyit megpróbálok. Már két hónap múlva nem éreztem a nyomást, fél év múlva meg az orvos is meg volt lepödve, mert majdnem teljesen eltünt a két sérv.

Egy év alatt teljesen visszaálltam az egész fiatalkori állapotra, és ez azóta is megmaradt.

Szóval mindenképpen csak ajánlani tudom.

2023. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 2 csaszar után tágabb lett,ugyhogy akkor is lehet ahogy írják.
2023. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!