Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esetekben, alkalmazzák...

Milyen esetekben, alkalmazzák a császármetszést?

Figyelt kérdés
Hüvelyi szülés közben,hogyan állapítják, hogy ebből császár lesz? Hogyan császároznak? Ha az első császár volt, akkor a többi is az lesz?

2023. okt. 6. 10:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%
Amikor az orvosnak kényelmes. Lehet megkövezni, de sajnos én így jártam. Az orvos még nem túl burkoltan közölte is utána.
2023. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha veszélyes helyzet van, veszélyben a baba.
2023. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha az első császár volt, jó eséllyel a többi is, de nem törvényszerű. Akkor van rá szükség, ha nem megy a hüvelyi szülés, vagy a babát veszélyezeti.


#1: és egyetlen orvos alapján általánosítasz. Bravó.

2023. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi műtétek, nőgyógyászati problémák miatt is lehet.
2023. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
#1-nek részben igaza van. Általában azonban gyenge méh összehúzódás, anatómiai okok (szűk szülőcsatorna), erős elhízottság ill. a magzatot veszélyeztető egyéb esetekben.
2023. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk el lehet gondolkozni mitől lenne kényelmesebb előkészíteni a műtőt, katétert stb, eszközök stb stb,felvágni,varrni,mint levezényelni a szülést. Semmitől,szerintem pont hogy macerásabb, főleg ha már aznap az a 10. 1#-esnek
2023. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi műtétek? Hasfalsérv műtét lehet indok?
2023. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam leesett a szívhang minden fájásnál.
2023. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mennyivel kényelmesebb műteni, mint óránként egyszer ránézni a vajúdóra, meg a kitolasra beesni. Max a hálapénzes rendszerben, az ügyeletiben egyáltalán nem.


A második szülésemen konkrétan orvos sem volt, csak bőven utána nézték meg, hogy kell e egyáltalán bármit varrni. Mivel nem kellett, a három órás szülésemen összesen nem volt ott 15 percnél többet orvos. Ennél nincs kényelmesebb.

2023. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%

Nyugat Europa, USA, Canada, Ausztralia- ha az anya ugy szeretne, a no dont, hogy szeretne szulni.

Egyertelmuen csaszart kertem, mert a babara nezve biztonsagosabb. ( nem veletlen nem kockaztatnak a lombikosok, ott eleve csaszar, ha mar odaig eljutottak )

2023. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!