Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek, hogy teltek a...

Mesélnétek, hogy teltek a kórházban töltött napok császár metszés után? Hány napot töltöttetek bent? Baba végig veletek volt? Szobatárs, ha volt, tudtatok egymásnak segíteni? Kedvesek,segítőkészek voltak az orvosok, nővérek?

Figyelt kérdés
Nem sokára aktuális lesz nálam is a császáros szülés, köszönöm, ha megosztjátok tapasztalataitokat.

2023. okt. 23. 09:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A fájdalom enyhítésére illetve a mozgás könnyítéséhez hordtatok hasszorító pántot, vagy bugyit, ami merevebben tartott?
2023. okt. 23. 13:09
 22/28 anonim ***** válasza:

Nálunk szoptatáspárti a kórház veled van a baba mindig látogató 1órát jöhet be de nem az osztályra.

Nálunk vannak szoptatós nővérek,kicsit durvának tünnek,de mind2 fiam tudott szopizni.

Vipbe apuka ott is aludhatott velünk,fájdalomcsilapítót kaptunk majd ha kértél adtak hanem nem⁹

Első szülésnél 4 napot töltöttünk bennt,másodiknál 3.napon mentünk haza.nálunk 2 ágyas és 1 ágyas szobák vannak (sztk)de anővérek segítenek mindenben meg a csecsemősök is :))

2023. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Most már általánosságban császár után is hazaengednek 3 nap után ha minden rendben van? Tehát műtenek mondjuk hétfőn, akkor csütörtök délután már kiengednek, vagy már a műtét napja is beleszámít a háromba?
2023. okt. 23. 14:10
 24/28 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, miért nem találtad meg, elég könnyen ráakadtam, kifejezetten veszprém és környéki kismamák csoportja.

2023. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2023. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nálunk végig velem volt a baba, már az őrzőbe behozták, mellre tették, amíg fel nem állítottak, rajtam volt. Amikor lezuhanyoztam, elvitték, de 3 óra múlva vissza is kaptam, attól kezdve csak vizitre vitték el.
2023. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
24es. Nagyon nagyon köszi, csatlakoztam is. Remélem lesz a szüléssel kapcsolatban is tapasztalat, nem csak adás - vétel. Köszönöm szépen még egyszer.
2023. okt. 23. 14:47
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

pécsett szültem. péntek du volt a csm, hétfőn mehettem haza. vip szobában voltam, oda apuka (meg bárki) bejöhetett. Aki sima szobában volt, oda a szobába bemenni nem lehetett, és az előtérbe, ahova a babákat ki lehet vinni, mindig csak 1 hozzátartozó lehetett (1 szülő nőhöz 1 hozzátartozó). Velem végig velem volt, csak a kötelezőkre vitték el a nővérek.

Én vittem hasszorítót, nekem nagyon jól esett mikor rámtették, utána meg mikor levették az is :D (ne kérdezd, tényleg így volt :D ). Ami jó volt, hogy kaptam egy övet, ami az ágy végéhez volt kötve, ezzel tudtam magam felhúzni, hogy ne hasból kelljen. Ha nem adnak, akkor ezt érdemes bepakolni. Vagy köntösnek a kötőjét odakötni vagy valami ilyesmit. Ami jól jött nekem az a kubu vizesüvege, abból csak akkor folyik a víz, ha szívod, az a migrén miatt a k9telező fekvéshez jó.

Én gyógyszert nem vinnék, de ha viszel is, inkább csak megnyugtatásra legyen ott, és kérjél, ha úgy érzed. Én 1 szemet kaptam naponta, de nem kértem mert nem fájt. Alapból migrénes vagyok, a fejem hazafelé sokkal jobban fájt, mint a hasam bármikor.

A szoptatással nekem segítettek, de nem volt mit egyen. Én vittem és adtam is neki babavizet, nehogy besárguljon. vasárnap éjjel volt egy idősebb csecsemős aki közölte, hogy őt nem érdekli a mai divat, ő nem hallgatja el, hogy sír mert éhes, adott tápszert és aludt is éjféltől 5-6ig a gyerek.


A műtét napja akkor számít bele a 3 napba, ha 6 előtt megvan a gyerek (nálunk legalábbis)

2023. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!