Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig várnak az orvosok,...

Meddig várnak az orvosok, hogy beforduljon a baba? Mikor írják ki a császárt,ha faros hányadik héten?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez kórház és orvos függő.

Nekem 38hetesen még nem volt befordulva. Szó sem volt császárról. Annyit mondott a doki, ha beindul a szülés, azonnal menjek be, és meglátjuk.


Így is lett, elindultak a fájások, mentünk is be. De addigra befordult úgy, hogy észre sem vettem. Igy természetesen simán megszültem.


Barátnőmnek ugyan ezt mondták. Ha beindul menjen be és meglátják. Ő pl megszülte farosan, természetesen.

2023. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
A barátnőmet 33 hetesen kiírták program császárra.
2023. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez sok mindentől függ, de a természetes szülés nem kizárhato. Nem érzed, akkor is befordul a baba még a szülés napján is, még a szülőágyon is.
2023. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
39hetesen mentem Nstre,ott volt UH és még nem fordult be. Aztmondták nem is fog.(haránt feküdt)Be fektettek hétfőn és szerda reggel császár.
2023. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem eddig faros volt, most haránt, 36 hetes vagyok.

Direkt rákerdeztem, nálunk emiatt nem írnak ki program császárt. Megvárják ameddig magától beindul, ha akkor sincs befordulva akkor császár. (Kislányt ha "jól" faros és épp olyan orvos van ügyeletben akinek van ebben gyakorlata engednek természetes úton születni)

Nst-re kell ugyanúgy járni, mintha koponya végű lenne, és csak akkor császároznak beindulás nélkül amikor egy koponya végűnél is indítani kellene a szülést.

De ez kórházanként elterő.


Nekem azt mondta az orvosom, hogy egészen a szülés beindulásáig befordulhat, ha beindult utána az összehúzódások miatt már nem tud.

2023. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
En 33 hetes vagyok es a kezdetektől faros. Ma is raneznek. Aztán 37 hetesen kapok időpontot még egy uh-ra. Ha akkor is faros, gondolom utána kell idopontot kérjek.
2023. okt. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Te hanyadik héten jársz? Neked is ugyanúgy fekszik a kezdetektől?
2023. okt. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem. 34 hetet töltöttük és még faros kezdetektől fogva, uh legközelebb a 37 héten lesz.
2023. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 5-ös, van infód róla, hogy mi az a baromság, hogy farral csak lánybaba születhet hüvelyi úton?

Ekkora marhaságot életemben nem hallottam, érdekelne az indoka.

2023. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az orvosom mondta, az oka, hogy kisfiúknál az összehúzódások alatt, amíg nyílik a méhszáj túl nagy nyomás alá kerülhetnek a herék, ami kárt tehet bennük.

Biztos van olyan orvos aki vállal kisfiút is farosan, de nálunk nem szokták.

2023. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!