Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig várnak az orvosok,...

Meddig várnak az orvosok, hogy beforduljon a baba? Mikor írják ki a császárt,ha faros hányadik héten?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 13:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
En az elsőt természetesen szultem es pokoli fájdalom volt 14 órán át. Hasbakonyokoltek, elajultam a fajdalomtol. Közben porig alaztak a beszolasaikkal.. A lányom egy évvel le van maradva a fejlodesben, meg nem tudják mi baja. Trauma. En ezért szeretném inkább a császárt kiprobalni most. :/ tudom, hogy ez is nagyon fáj csak utána. De hátha nekünk ez lesz a kevésbé rossz most
2023. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
39. héten a vizsgálaton mondta az orvos, hogy fogy a magzatvíz, mit szólnék, ha holnap megcsászározna. Mondtam oké, aztán ennyi volt. Nem volt időm sokat izgulni.
2023. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!