Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet még orvost fogadni...

Lehet még orvost fogadni szüléshez? Olyanokat olvastam, hogy már nem lehet. Csak akkor gondolom a területi korházban kell szülni annál aki épp ott van. És nem tudom hogy most nekik is kell e valamennyit fizetni?

Figyelt kérdés
Csak mert ha rossz élmeny lesz a szülés, mert bunkó velem vagy csúnyán bánnak velem nem igazán fizetnék neki:/

dec. 1. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Jol van lehet lepontozni ..akkor adogasson aki akar 100ezreket sutyiba..nem lesztek előrébb. Csak azt sajnalom hogy a rendszert bomlasztjátok. Így mindig " szürke" marad. 7es voltam
dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Szia. Sajnos nem lehet dokit fogadni. Viszont én nem a területi kórházban fogok szülni hanem másikba ahol főorvos a dokim akihez járok terhesgondozasra havonta. Nekem ez is bőven eleg. Úgyhogy max kórházat tudsz választani.
dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
12es, kórházat se tudsz választani. Ha nem a körzetesbe mész simán átszállítanak.
dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Ha kifizeted a magángondozást, akkor tudsz kórházat választani. Vagy max papíron albérletbe költözöl pár hónapra. Drága, de tudsz választani.
dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves 13!

De lehet kórházat választani. Megmondtam a magánorvosomnak hogy én XY városban szeretnék szülni ahol Ő a főorvos azt mondta rendben van mehetek oda. Ennyi.

dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Orvost talán úgy tudsz választani, ha megdumálod, hogy egy valós vagy mondvacsinált indokkal programozott császár legyen, ami ugyebár egy tervezett műtét, amihez (az adott kórházban) megillet a szabad orvosválasztás joga.

Ehhez persze az kell, hogy a nő tudomásul vegye, hogy császár lesz (aminek előnye és hátránya egyaránt van a hüvelyi szüléssel szemben), másrészt ha nincs orvosi indikáció (pl. farfekvés, ikerterhesség), akkor az orvos partner legyen abban, hogy kitaláljon valami indokot. Azt nem tudnám megtippelni, erre mekkora hányaduk lenne nyitott.

dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pedig mar ezt is atalakitottak, max intezmenyenkent meg eltero lehet a protokoll. Engem pl meg befogado nyilatkozattal se akartak fogadni a kiszemelt korhazban. Nyilvan talan ha beesek az utolso pillanatban szulni, nem kuldenek el, de vajudas alatt meg siman visszaforditottak, hogy akkor tessek az illetekes korhazba menni.
dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít hogy ott lesz e az orvosom vagy sem csak 1 lényeg hogy abba a kórházba szülhessek amelyikbe szeretnék. Ezt sikerült is elintézni úgyhogy nekem ez bőven elég.
dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!