Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek faros (lány)...

Mesélnétek faros (lány) hüvelyi szüléséről? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
37+0hkm vagyok, lánnyal várandós 2 ujjnyira nyitva. Újra kórházban és elkezdte mondani az orvos, hogy gondolkozzak el a hüvelyi szülésen, mert kislánnyal simán mehet. Igaz, hogy gyorsabban gyógyulnék fel, de valahol kockázatosabbnak tartom.
dec. 5. 05:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja 18-as, nagyon hihető, hogy egy kórházban két szülész van ügyeletben és mind a kettő a te ajtód előtt áll karba tett kézzel :D
dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%
21: Akkor ne hidd, de ettől még ők ott álltak a kijáratnál, pontosabban inkább hajoltak, mert nem feküdtem annyira magas ágyon. Sőt, tetézem: volt egy harmadik, majdnem-orvos is. Gy.K.: kijárat=hüvely. Úgy emlékszem, hogy ha lehetséges, akkor a kitolás vége az faros babánál kétemberes, mert van valami olyan műfogás, amihez több kéz kell. Egyébként oktatókórház, sima helyzetben is előfordul "babamozi". Az előző szülésemnél is volt, hogy két orvos volt bent, szintén szakorvos-rezidens páros, de az kellemetlenebb élmény volt, mert épp azt mutatta be a rangidős, hogy kell összestoppolni a hüvelyemet. Jól sikerült neki, de egy kis érzéstelenítést nem bántam volna.
dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!