Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kitolás ennyire szörnyű...

A kitolás ennyire szörnyű lenne, ti is ennyire kiabáltatok?

Figyelt kérdés

Ebben a YouTube videóban szereplő anyuka jócskán megszenvedte a kitolást, elég hangosan is kiabált, meg hát nagy babája született.


Viszont érdekes, hogy régebben azt olvastam, hogy a nők többsége inkább a vajúdás alatt nyögdécsel, esetleg ordít többet, a kitolás meg nem is annyira vészes, azt végigsóhajtják.


jan. 5. 20:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
A kitolás nekem semmi volt. Viszont végig szakadtam. A gátvarrás egy pokol volt, üvöltöttem. Semmit nem hatott az érzéstelenítő, és nem kaptam többet, hiába kértem. Azt hittem ott pusztulok.
jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%
#20 vagyok, hozzáteszem hogy érzéstelenítés nélkül kaptam a metszést a gáton, illetve bent maradt egy darabka lepény, úgyhogy kaparás is járt, ez is érzéstelenítés nélkül. Ja és ekkor sem ordítottam, mondjuk ez már nem is fájt annyira, mint a komolyabb összehúzódások.
jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
76%

Üvöltöttem mint a sakál kitolás közben.


Kaptam oxytocint vajúdáskor, ilyen lóadagot, addig tök jól ment minden, utána borult, irgalmatlan fájdalom, azt se tudtam mi vagyok, ki vagyok. Mert hát a mesterséges oxy hatására a természetes fájdalomcsillapítás (endorfin felszabadulás) elmaradt. A kitolásnál ha üvöltöttem a kedves kis szülésznő is ordított velem, hogy fogjam már be, mert ez így nem lesz jó. Nem tudom ki hogy van vele, de én akkor tudtam tolni, ha közben hangot adtam ki, csendben én nem tudtam volna megszülni. Szerintem.

jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!