Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottatok már a fájdalomment...

Hallottatok már a fájdalommentes természetes szülésről?

Figyelt kérdés
Nem az érzéstelenítésre gondolok...
2010. dec. 15. 18:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de engem is érdekelne, hamarosan szülök.
2010. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

Arra gondolsz, hogy nem érez a nő fájásokat?

Én már hallottam...durva nagyon..vmi hormon hiányzik ha jól tudom, de pont ez felelős a tej megindulásáért is, szóval így is úgy is szívás:(

De szó mi szó, én szívesen szülnék legközelebb így, mert pokoli a gyerek szülés:s

2010. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Most ezt nem mondjátok komolyan?Ha érzéstelenités nélküli szülésről beszélsz,akkor mond már meg mitől ne fájna?Csak egy okot mondj.Azért mert valami klinika(pénzért)ezt állitja?Fájdalom mentes szülés nem létezik.
2010. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Max arról, hogy agykontrollal csinálod aszülést és nem fáj, de az nem lehet pár hónap alatt megtanulni.


Én inkább eda val szültem, mind a kétszer.

2010. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

szia!

Sajnos fájdalommentes szülés nincs,csak a fájdalom szintje lehet kisebb is.Jómagam azt hittem ott maradok...

Most készülök másodjára végigcsinálni!

2010. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
Fáj. Kettőt hoztam világra fájdalomcsillapító nélkül. A második most született 2-án :). 20 perc alatt meglett. Szerencsés vagyok gyors volt, de fáj. Viszont megéri.
2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ilyen nincs. Meg aki vállalja a gyereket, az tudja hogy pokoli fájdalom, nem. Fáj és kész, ez a természet rendje. Én egy fia fájdalomcsillapítót sem kaptam, de el is felejtettem már rég... 8 hónapos a kicsim
2010. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem van kismama könyv, abban nyilatkozik egy amerikai szülész orvosnő, hogy a huszon x éves praktizálása alatt 2 olyan nővel is találkozott akiknek nem voltak fájásai. Haladt a szülés a maga útján, tágult a méhszáj, de nem fájt egy cseppet sem nekik. Ő is azt mondta hogy valami hormonális dolog az oka. Ugyanebben a könyvben olvastam, hogy egy kismama éjjel székelési ingerre ébredt kiment a fürdőbe és 5 perccel később meg volt a baba, mindenféle előjel nélkül. Szerencsések az biztos!
2010. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 órát vajúdtam és fájt nagyon. Le tudtam volna kaparni a csempét a falról... Viszont amikor elérkezett a kitolás, mintha elvágták volna. Nem volt fájdalom érzetem, csak az alhasam körül éreztem "bizsergést". Mondta az orvos, hogyha érzem, hogy jön a fájás akkor nyomjak, de nem éreztem. Amikor éreztem ezt a "bizsergést" akkor nyomtam és így lett meg 20 perc alatt a kislányom. Bezzeg a gátvarrást azt éreztem...
2010. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicces sztorim van ezzel kapcsolatban. Mikor a kisfiamat vártuk bementünk NST-re. Masina a pocakomon, nagyban dumcsizunk Apával, nevetgélünk, jön be doki bácsi. Ránéz a gépre, majd rám: "Miért nem mondta, hogy ilyen erős fájásai vannak?" Mondom: "Mert nincsenek." Erre ő: "De vannak! Lehet, hogy egyenesen megyünk a szülőszobára!"

Apa elsápad, akkor már én is. Mondtam, hogy én ma nem szülni jöttem, úgyhogy ne hozza rám a frászt. Volt nagy röhögés, aztán abban maradtunk, hogy hazamehetek, de valószínű este találkozunk. Na, nekem lett igazam! Még öt napot ráhúztunk. Akkor viszont olyan fájásaim voltak, hogy a szemem felakadt! Viszont lett egy gyönyörű kisfiunk, és most várjuk a kistesót! :)

2010. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!