Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottatok már a fájdalomment...

Hallottatok már a fájdalommentes természetes szülésről?

Figyelt kérdés
Nem az érzéstelenítésre gondolok...
2010. dec. 15. 18:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
Egyik barátnőm szülte meg a kisfiát fájdalommentesen!Mondta az anyjának,hogy mindjárt bekakil, hívták a dokit,nem sokra rá meg lett a baba,azt mondta,hogy meg se érezte,meg is kérdezte a dokit,hogy "ennyi volt?".(Nem érdemelte meg,hogy ilyen jó élmény legyen neki a szülés,egy babát elvetetett,egyet megszült,utána még kétszer ment abortuszra fél éven belül,most 18évesen szült)!Én majdnem 3napot vajúdtam és a végén császároztak!
2011. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

4 gyereket szültem,de egyik se volt fáéjdalommentes!

Nem hallottam még ilyenről!

2011. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a toló fájt. Vajúdásnál csak keményedést éreztem, a fájásérzékelő meg kiakadt. Én A DEOEC-nál szültem, ott azt mondták, ilyet még nem láttek. A tejem kicsit később, a 3. napon lövellt be, viszont soha nem kellett tápszert ennie a babámnak, és 21 hónapig szoptattam. :)
2011. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nagyon izgalmas, utolsó hónapban vagyok, és reménykedem, mert úgy tűnik hogy azért van példa nem is egy arra hogy egész könnyen is mehet a dolog. Bár mindannyiunknak így lehetne. Én most azt csinálom, hogy a vizespoharamra (egy sima átlátszó üvegpohár) kívülről felragasztottam hogy az EGÉSZSÉG és a KÖNNYŰ SZÜLÉS szavakat, úgy hogy a víz felé forduljanak, tehát a pohár belseje felé. Állítólag a víz érzékeli a szavak energiáját, és elraktározza, én meg mindennap ezt a vizet iszom. :) A másik módszerem, hogy egy füzetbe írom, amennyiszer csak tudom, a szülésemre vonatkozó pozitív mondatokat. Talán ez is segít. Ha mégsem úgy alakulna, ahogy szeretném, azt is elfogadom, de legalább a várakozási idő nem a félelemmel telt. Mert mielőtt hallottam volna azt a néhány felemelő történetet, rettenetesen féltem a szüléstől.

Köszi nektek a válaszokat, és írjatok még! :)

2011. jan. 6. 12:39
 25/32 anonim ***** válasza:
Így utólag megkérdezhetem milyen volt a szülésed?:)
2011. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
1-2 hetem még hátravan,bár lehet hogy csak napok. Utána elmondom, hogy sikerült.
2011. jan. 11. 11:29
 27/32 anonim ***** válasza:
Gondolom már megszültél.:) Milyen volt?:) Hogy érzed beváltak amiket csináltál? Milyen élményként élted meg?
2011. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hát képzeljétek! Babát túlhordtam,indítani kellett, végül császár.Valószínűleg nem programoztam megfelelően.Kár hogy nem tapasztalhattam meg. egy biztos, sem az oxytocinnal nem voltak fájások és a császár ugye nem fáj mert érzéstelenítettek. Kicsit morbid ugyan amit mondok de hát tényleg fájdalommentes volt az egész. :)
2011. ápr. 1. 17:38
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fájdalom mentes szülés neked tényleg összejött.:) Viszont gondolom utána napokig fájhatott ahol összevartak.
2011. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Igen, utána azért rosszabb volt, de már jól vagyok, elvileg nem nagyon emelgethetek, de az elejétől fogva emelgetem a kicsikém, aki már születéskor több mint 3,5 kg volt, most meg majdnem 5 kilós már.

Azért kívánom, hogy sokan megtapasztalhassák a minél könnyebb szülést, továbbra is hiszek benne.

:)

2011. ápr. 2. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!