Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet az, hogy Rubint...

Hogy lehet az, hogy Rubint Rékát még 2 hete sincs, hogy császározták, és ma már aerobic órát tart?

Figyelt kérdés
Én még csak most várom az első babánkat, és nincs tapasztalatom a szülésről, de mindenhol azt hallottam, hogy 6 hét kell a felépüléshez. Tizenpár napos csásázáros sebbel hogy lehet tornázni?
2011. márc. 22. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem hiába van a 6 hét a felépülésre, orvosilag biztos, hogy erősen nem ajánlott, lehet valaki akármilyen vagány. De semmi közöm hozzá, így nem is érdekel. Én biztos nem tenném.

A cukorterheléses vizsgálat pedig nem nagy szám.

2011. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Látod, utolsó, nem mindenki tudja ezt a hasfájósságról, pl. ő sem. :)

És még mennyi mindennel így van ez, mégis osztja az észt, sokan meg azt hiszik, hogy ő a normális, mások meg ufók. Ebből él, ezért a nagy sietség. Ilyen egyszerű ez.

2011. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Bocs, már nem utolsó, 13:17 hasfájós észrevételére utaltam :)
2011. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő azt,szerintem nagyon is jól,ő is csak a harmadikat szüli..mégis megragadja az alkalmat,hogy ezt elmondja,mivel arra utazik,hogy a hasfájós baba anyukája az égvilágon mindent megtenne,hogy a babája ne üvöltsön a hasfájástól,és hogy tudjanak végre pihenni egy kicsit,így valószínűleg meg fogja venni az update cuccokat,hogy az ő teje is "olyan" összetételű legyen..Merthogy ez még arra is jó..Kíváncsi vok,hányszor fogja ezt még a tvben is lenyilatkozni a facebookon kívül..Szánalmas..
2011. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Anno nyilatkozta, hogy annyit edzett, hogy kimerültésget kapott (lány korában). A dokik mondták is neki, hogy ne csinája ilyen vehemensen, mert pihennie kell, de Ő folytatta. Azután elesett és betörte edzés közben a fejét. Nekem már ez is sok volt belőle.:)Itt írta valaki előttem, hogy császár után milyen rosszul volt. Én vakuumot és gátmtszést kaptam "csak", de így is zombi voltam napokig szülés után.
2011. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt írtam a másik kérdéshez:


Éppen a gyerekszobát takarítottam, amikor meghallottam, hogy nyilatkoztak a soron következő alakformálásról. Őszintén szólva megállt a kezemben a gyerekjáték, és szóltam is a férjemnek, hogy ezt én elképzelni sem tudom, hogy két héttel a szülés után ez fontos lett volna nekem. Én hármat szültem spontán szüléssel, tehát fogalmam sincs, hogy milyen egy császár, mennyire fáj vagy sem ennyi idő után. De én enyhe túlzásnak érzem, amit csinál. Nem hiszem el, hogy 2-3 hónapot nem lehet lazítani, és élvezni az újszülöttel minden egyes percet...

2011. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, a 6 hetet nem a modern korban találták ki, már elődeink is így csinálták, hogy a mama 6 hétig pihent a babával, bár régen mindenki összedolgozott neki ezalatt, hogy segítségére legyen, ma már sokan nem számíthatnak segítségre, ezért jól kimerülnek.

Szerintem ez a Réka csajszi nincs tisztában a természet törvényeivel és feszegeti a határokat... A lényeg, hogy ne utánozza senki!

2011. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok. 13:22-es, én örülök, hogy a terheléses cukorvizsgálat nem mindenkinek okoz gondot, de tényleg! Nekem spec elsőre kijött fél órával a 2 óra letelte előtt. Másodjára nagyon koncentráltam, görnyedtem a nyitott ablaknál végig. A legrosszabb volt a terhesség egésze alatt (a szülés az más kérdés :)
2011. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagyok:) Én egy picit élveztem is a cukros lötyit, mivel a terhességem alatt szinte nem ettem édességet, vigyáztam ezzel, így nem volt gáz a nagyon édes:))
2011. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem érez semmit és nincs fájdalma meg nem gyenge.Ez kacsa,kitaláció az egész.Esetleg kap valami érzéstelenítő szert vagy valami drogot amitől nincsenek érzései.
2011. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!