Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet az, hogy Rubint...

Hogy lehet az, hogy Rubint Rékát még 2 hete sincs, hogy császározták, és ma már aerobic órát tart?

Figyelt kérdés
Én még csak most várom az első babánkat, és nincs tapasztalatom a szülésről, de mindenhol azt hallottam, hogy 6 hét kell a felépüléshez. Tizenpár napos csásázáros sebbel hogy lehet tornázni?
2011. márc. 22. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én csak sajnálni tudom, és nem értem minek vállal az ilyen gyermeket, ha a terhesség alatt már méhen belül is koplaltatta a gyermekét, most pedig tényleg képes magára hagyni.

Nem tudom milyen lehet a császár, és is most szülem a 3. babámat januárban. Nem véletlenül van a 6 hét kitalálva, igazából csak annyit kívánok neki, ha ilyen eszetlen legalább ne legyen semmi baja se neki, se a gyerekének.

2011. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!