Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi klinika, gyerekágy?...

Pécsi klinika, gyerekágy? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Annyi félét olvasni, de szeretném tudni mire készüljek a szülés után. Több kórházban nem lehet bugyit felvenni és betétet használni, vizitkor pedig "benéznek" a takaró alá ellenőrizni a gátsebet, vérzést. Pécsett ez hogy működik?


Betétet adnak, vagy már a szülőszobára is vinni kell?


2011. jún. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 9 évvel ezelőtt szültem Pécsett. Persze, hogy lehet bugyit, betétet használni, sőt adtak is (azért a biztonság kedvéért vigyél magaddal). Ne haragudj, de micsoda marhaság, hogy nem lehet bugyit, betétet használni utána??? Kend össze az ágyat??? Az egy dolog, hogy meg szokták nézni a gátsebet, de ezt nem akadályozza a bugyi, betét... Szólnak hogy vedd le, azt kész...
2011. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nem is hinnéd mennyi helyen van ez... Sőt nem is kell messze menni, csak a 30 km-rel arrébb lévő kórházba!


Köszi szépen a választ!

2011. jún. 22. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Februárban szültem a Klinikán.


Szülés után még sokáig (2-3) órát nem engednek felkelni, addig pedig nem engednek ki a szülőszobáról, amíg nem pisiltél. Ha nem megy jön a katéter. Szóval oda nem kell sem bugyi, sem betét. Van alattad lepedő, direkt erre a célra.

Utána átvisznek a gyerekágyra, ott még pihensz kb. egy órát, aztán megkérdezik, hogy ki akarsz-e menni pisilni. Segítenek, és ha jól érzed magad, akkor mehetsz zuhanyozni, utána pedig már vehetsz fel bugyit, meg betétet. Én vettem eldobhatós bugyit és tena lady-t vittem magammal.

Én ugyan gátvédelemmel szültem, de a gátsebes szobatársaimnak nem nézegették vizitkor a sebét, kivéve, aki szólt, hogy fáj neki. Esténként volt sebkezelés, betadinnal lemosták őket. Azt mondták, hogy utána mindig jobb volt.

Ha van még valami kérdésed, nyugodtan írj privit.

2011. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon hasznos volt a válaszod.


Az az igazság, hogy erről nem nagyon beszél senki, emiatt kérdeztem meg. :)

2011. jún. 23. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!