Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Patkós Péter (I. sz Női...

Melcsy17 kérdése:

Dr. Patkós Péter (I. sz Női Klinika) szülészről van véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, és nem pozítív.

Még anyám is nála szülte az ikerhugaimat(jedő doki volt, angy szám volt neki az iklerszülés...1976-ban, aztán én is jártam hozzá a 90-es években éveken keresztül

Amikor 1999-ben terhes lettem a fiammal otthagytam, lekezelő és bunkó volt....

Anyám urévén és ennyi év után nem ezt vártam.

Inkább elmentem egy másik dokihoz(Margit kórház)

Nála szültem az elsőt(2000) és másodikat is(2009-ben)

Ja és Margit kórház is 100x jobb volt már 2000-ben.

2011. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nála születtem, és a húgom is, valamint 2010 februárjában a kislányom is, januárban volt nála egy missed ab műtétem, és hétfőn megyek hozzá, mert újra babát várok.

Én nem mennék másik dokihoz semmi pénzért.

Az én tapasztalatom:

Velem mindig kedves, udvarias, bár a SOTE mindig zsúfolt, de általában rám szán alkalmanként fél órát.

Mindent meg lehet tőle kérdezni, és mindig kimerítően válaszol. Amikor bent feküdtem a szülésem előtt, szinte minden nap benézett hozzám.

Nem utolsó sorban, mivel már vagy 40 éve praktizál, óriási szakmai tapasztalattal rendelkezik, így én teljesen megbízom benne.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

Bár mint látod, az előző válaszoló meg nem bírja, szerintem mindenkinél az első benyomás és az egyéni szimpátia dönt.

2011. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nővérem is és én is nála születtem a 80-as években! Igaz, velem pont szabadságon volt (július), akkor másik orvos volt Édesanyámmal, de Patkós volt a kezelőorvosa! A mai napig hozzá jár, ha bármi probléma van, egy rossz szava nincs rá! Egy pár ismerősöm is hozzá jár, elégedettek! :)
2011. júl. 4. 10:15
 4/7 anonim válasza:
Én 2013.01.24én szültem a SOTE 1es sz. női klinikáján és dr Patkós Péter docens úr volt a szülész-nőgyógyászom. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon kedves, tapasztalt, rugalmas, figyelmes, segítőkész. 4280 grammal született meg kisfiunk természetes úton és a siker nagyban neki volt köszönhető. Illetve külön köszönet Zsuzsa szülésznőnek! Docens úr jó tanácsokat adott, irányított, segített. 4 napot voltam a csecsemős osztályon. 3. nap bejött, meglátogatott, s elmesélte, mit-hogyan tegyünk majd otthon, mire vigyázzunk, figyeljünk - a szobában lévő másik 3 anyuka ámult, hogy biza az ő orvosuk (s nem első babásak voltak) ilyent nem tett. Nincs magánrendelése. A klinikán néha sokat kellett rá várni - de úgy gondolom, mindenképpen megérte. Bár mindenki ilyen jól végezné a szakmáját, mint ő(k)!
2013. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előző pozitív véleményeket csak megerősíteni tudom. A legjobb orvos!
2014. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is nála születtem, anyukám máig hálás érte, mert veszélyeztetett terhes volt és a szülése sem volt egy fáklyás menet, másnál lehet hogy túl sem élte volna.

Ezen felbuzdulva nekem is ő lett a nőgyógyászom. Nem jártam sokat hozzá, nem volt semmi panaszom, főleg csak a rákszűrések miatt látogattam.

Mindig baromi sokat kellett rá várni, mindig toltam neki a borítékot és mégis legtöbbször fád, a végén már egyenesen bunkó volt.

Egy darabig tűrtem, de a végén rájöttem, hogy a stílusa miatt nem tudok benne megbízni sem, ha egy apróságért úgy lecsesz, hogy kiakadok, akkor valószínűleg szülni nem lenne jó vele. Így többet nem mentem hozzá.


Szerencsére, véletlenül bekeveredtem egy magénrendelésre, ahol egy nagyon kedves doki rendelt, ráadásul kiderült hogy a MÁV kórházban is rendel, ahova területileg amúgy is tartozom. Egy ambuláns műtétet úgy megcsinált rajtam, hogy félni sem volt időm, minden kérdésemre türelmesen és nagy szakmai hozzáértéssel válaszolt (nem lerázott). Azóta utánanéztem és szakmailag is elismert, megbízható. Nála fogok szülni.

Ált. így is-úgy is fizet az ember, de hogy a pénzemért még kutyául is bánjanak velem? Na, azt már nem! Nehezen vettem rá magam a váltásra, de szerintem ha a személyes találkozás nem meggyőző, vagy rosszul érzed magad egy dokinál, akkor meg kell lépni.


Ez az én szubjektív véleményem. Van, akit ez nem zavar annyira és örül, ha a doki jó szakember.

2014. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is sokat jártam Patkóshoz.Próbáltam eltűrni a stílusát mert tudtam nagy szakmai tudással rendelkezi,így elnéztem a bunkó hozzá állását,pedig nem kevés borítékot toltam a zsebébe.Évekig nem estem teherbe és amikor végre pozít teszteltem nagy boldogsággal rohantam Patkós doktor úrhoz,mivel évekig hozzá jártam.Mikor bementem hozzá azt kérdezte maga minek jött??válaszom pozit teszteltem,erre kedves doktor úr:"Én nem érek rá ilyenekre miért ide jött??"Erre illedelmesen felkaptam a papírjaimat és kivágtattam a rendelőből!Én hozzá soha többé nem megyek!
2014. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!