Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány héttel volt...

Szülés után hány héttel volt az első menstruációtok? Rendesen volt?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 2 hónapos a kicsi,és 1 hete,2 napon keresztül volt meg fog jönni érzésem. Tegnap reggel volt egy kis pecsételőm,az sötétebb volt,és egész nap meg fog jönni érzés. Ma pedig egy kis világosabb,alig több mint a tegnapi pecsételő. Nem szedek fogamzásgátlót. Ez normális?? Tudom hogy ilyenkor még nem állt helyre egészen a hormonrendszer- de az első gyermekünk születése után az első vérzés rendesen volt...
2011. nov. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor jött meg mikor 2 és fél hónapos volt, véreztem 4-5napig rendesen és szépen elállt, majd rá 1 hét múlva megint véreztem,de már annyira nem 3-4 napot. Én akkor elkezdtem fogamzás gátlót szedni (mikor elöször véreztem szülés után),de azt szoptatás alatt ajánlották. De addigra elment a tejem, ugy hogy jövőhéten megint mehetek nőgyógyászhoz.
2011. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnél 4 hónap, másodiknál 8 hónap és a harmadiknál 15 hónap után volt első vérzésem. Szerintem minden rendben van Nálad! Nincs ok az aggodalomra!
2011. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel 4 hónap múlva, a másodikkal 2 hónap múlva.
2011. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szülés után 6 héttel már megjött, és nem teljesen volt normális. 3 napig barnáztam, majd kb. 5-6 napig véreztem rendesen, és rá még vagy 3 napig barnáztam. Azt hittem már soha nem lesz vége. A második mensim is sokáig tartott, de a harmadik már egész normális volt, bár megmarad hosszúnak a mensim sajnos (8-9 nap, előtte max. 5-6 volt).

Szerintem normális, ami most veled történik. Az első pár mensi néha kiszámíthatatlan. Majd rendeződik.

2011. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!- valamelyest sikerült megnyugtatnotok!!
2011. nov. 11. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a szlés utána vérzés 6 hétig tartott,aztán 1 hét szünet,és megjött a menszeszem.tehát 8 héttel szülés után.6 napig tartott ahogy mindíg is szokott.és rendszeresen minden hónapban megjött.tehát nekem egyből helyreállt a ciklusom.
2011. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónappal, de előtte kb két hétig fájdogált a hasam
2011. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!