Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás alatt és a szülőszob...

A vajúdás alatt és a szülőszobán viselünk majd bugyit?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lehet, hogy hülye kérdés. Csak nem tudom eldönteni, hogy amikor mondják, hogy öltözzek át a szüléshez a hálóingembe, vegyem-e majd le a bugyim. :) Vagy ez attól függ, hogy szivárog-e a magzatvíz? Ha igen, akkor maradhat a bugyi betéttel? Vagy hogy szokott ez lenni? Első babám várom, ezért vagyok még ilyen tudatlan :)
2012. nov. 9. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha beindul a szules nem kell bugyi!
2012. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Bugyi nélkül a kórházi hálóingben kell lenni. Nekem a szülésznő adott egy hatalmas vastag henger alakú betétet amit ott kellett tartani mert szivárgott a víz.
2012. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
én magamon hagytam a hálóing alatt az elején,aztán 1 vizsgálat után megjegyezte a szülésznő,hogy az a bugyika csak nem akar lekerülni?:D utána levettem..
2012. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

A szülőszobába nem kell bugyi, ha folyik a magzatvíz a lábad közé tesznek egy lepedőt, ott már betét sincs!

Fekszel, rajta a hasadon a ctg, karodban infúzió, hátadban az érzéstelenítő, fel sem állhatsz hogy levedd a bugyit, mert kész tortúra akkor levenni, felrakni a kütyüket.

Fél óránként jön az orvos, vagy szülésznő, felnyúl megnézni mennyire tágultál ki!

3 x hánytam vajúdás közben, sajnáltam a szülésznőt hogy vehetett le mindent rólam, öltöztethetett át, takaríthatott.

2012. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem odaadták a cuccot mikor beértünk a kórházba, mondták, hogy vegyem át, és megvizsgálnak! Ebből következtettem, hogy nem kell bugyi...Vizsgálat, beöntés következett, majd felvették az adatokat, és bekísértek a szülőszobára, és ott vajúdhattam tovább....
2012. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Szent Imre kórházban fogok szülni, ahol a vajúdás alatt nem lehet velem a párom, ha nem kerülnék egyből a szülőszobára. Ha pl nem folyt el a magzatvíz, akkor kimehetek hozzá a szülőszobai váróba vajúdni, oda azért vegyem vissza a bugyit, igaz? De akkor a szülőszobára leveszem. Jó, hogy most ilyeneken agyalok :D
2012. nov. 9. 16:24
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a beöntés után mondták,hogy már ne vegyem vissza a bugyit.Előtte volt rajtam,mert szivárgott a magzatvíz.
2012. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem kell oda bugyi,

engem feszt vizsgálgattak, tolhattam volna le 10 percenként.

na meg ha közbe vérzel,vagy elfolyik a víz vagy akármi minek összekoszolni a bugyidat.


nem kell az már oda..

2012. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem hogy a váróban fogsz a férjed mellett vajúdni:)

Burkot repesztenek ha nem folyik el a magzatvíz, hasadon a ctg, azt nem viheted ki magaddal!

Miért nem választassz olyan kórházat, ahol veled lehet. Férjed!?

2012. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron szült az ismerős a Szent Imrében és végig ott volt mellette a férje.
2012. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!