Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Ivancsó...

Milyen orvos Dr. Ivancsó Béla? Nyíregyházi kórház.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2009. aug. 18. 21:44
1 2
 1/15 csinibaba79 válasza:
Eddig nem írt még róla senki semmit,akkor én jellemezném pár szóval.Terhességem alatt nem fogadtam dokit,de ezt így utólagosan sem bántam meg,mert végül nála szültem meg a kisbabámat.Történet röviden,estére vitt be a kórházba a párom,és vmi doktornő volt éppen ügyeletes,aki nem volt nekem szimpatikus,majd reggel váltáskor jött be az Ivancsó dr,akit mikor megláttam nagyon megijedtem mert nagyon fiatalnak tűnt.De viszont nagy meglepetésemre,nagyon jó orvosnak bizonyult,és mellesleg megjegyzem "aranyos,kedves és intelligens"Ja még annyit hogy szülés után megkérdezte hogy én nagy hívő vagyok,mert annyit mondtam a ""jaj istenemet"" szülés közben:D:D:D Épp ma voltam vissza a 6hetes kontroll vizsgálaton,és ma is nagyon aranyos volt.Véleményem szerint,ő nagyon is jó doki,bátran merem ajánlani :-)
2010. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozni szeretnék én is az előttem szólóhoz.Majdnem ugyanúgy történt minden az én esetemben is.Nekem volt fogadott orvosom de a szülés napján nem volt "elérhető".Dr.Ivancsó volt az ügyeletes és én is megijedtem amikor megláttam.Egy fiatal,jóképű gyereknek láttam ekkor.

Nekem nehéz szülésem volt,a baba nagyon nagy volt.Teljes mértékben tisztelem azért amiért emiatt segítséget kért a szülés levezetéséhez.De megfelelően zajlott minden.Segítőkész,kedves volt és teljesen meg voltam vele elégedve.Szülés után minden nap bejött érdeklődni hogy vagyunk.Ha valamit kértem azonnal intézkedett.Ha reggelig ügyeletes volt még akkor is benézett hozzánk.

Összességében én is csak ajánlani tudom őt.

2010. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem csak pozitív vélrményem van róla,Ő a legtündéribb doki, akit ismerek.Jópofa, humoros és felelősségtudó, érti a dolgát. Mára szakorvosként is megállja a helyét.Két lányom nála szültem, bár 1. babánál volt fogadott orvosom( nem Ő), de cserben hagyott. Ma is orrolok rá. Akkor ügyiben ő volt és megkértem segítsen. Kicsit tartottam tőle, mert akkor még csak 26 éves volt, de vkinél szülni kellett. NEM BÁNTAM MEG, SŐT!2. babánál kifejezetten őt kértem meg orvosomnak,pedig még nem volt szakorvos, nagyon együttműködő volt és lehet rá számítani mindenben, elérhető, visszahív érdeklődik stb. Azóta is beszélünk és ismerőseimnek is ajánlottam, ők is elégedettek vele. 1. szüléd után 3 évig nem találkoztunk, de volt problémám és azonnal tudta ki vagyok, én voltam akkor neki az 1. császáros kismamája, emlékezetes volt mindenkinek.

Szerintem szuper doki, nem csalódtam benne, nagyon lelkiismeretes, kedves doki.

2010. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én is nála szültem, császárral. Imádni való orvos, napi 3-4x is bejött hozzám, megnézni mi van velem, sőt még a szoptatásban is segített. Nagyon aranyos volt. Ha a második gyermekünkkel terhes leszek, csak nála szeretnék szülni.

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!

2010. nov. 26. 13:39
 5/15 Eszter29 válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, nagyon rendes orvos. Én nála szültem, nem volt fogadott orvosom mégis annyira aranyos volt hogy szülés után hozzá mentem vissza mivel nőgyógyászati bajom volt. Már két műtéten estem túl és itt is szintén bizonyította szaktudását, hozzáértését, és emberségét. Ha minden nőgyógyász ilyen megértő és kedves lenne szerintem a nők szívesebben járnának orvoshoz.
2012. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Som Attiláné válasza:
Én a doktor úr magánrendelésén voltam,de tökéletesen meg vagyok elégedve vele!!! a párom bejött hozzá velem,a doktor úr remekül elmagyarázott nekünk mindent!!megmutatta és elmagyarázta az ultrahangképek jelentését,fantasztikusan jó volt!tövéről hegyére mindent megkérdezett,mi is kérdezhettünk bármi eszünkbe jutott!szerintem ő egy remek orvos!!!!
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok. A férjemmel együtt edzenek. Ironman. Szeretem a maximalista embereket, és Ő az, mind a sportban mind a munkájában.
2012. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én orvosválasztási történetem vicces, és röviden a következő. Sürgős, kellemetlen gondom akadt. Az addigi orvosom csak 5 napra előre tudott időpontot adni a magánrendelésére. Ekkor az egy barátnőm ajánlotta őt. Felhívtam és nagyon segítőkész volt, mondta, ha tud segít menjek be a kórházba és megvizsgál. Mikor messziről megláttam mondtam nincs az az ég hogy én Vele vizsgáltassam meg magam, ugyanis nagyon fiatalnak tűnt, hozzám képest különösen ( én 48 vagyok). Már majdnem sarkon fordultam mikor észrevettem, hogy másnak ajtót nyit és előre engedi..pedig ő fehérben volt. Sokan fehér ruhában felsőbbrendűnek érzik magukat. Na akkor azt gondoltam,hogy ha fiatal is akkor is tisztelettudó..egy "próbát megér". És tényleg nagyon emberi, figyelmes volt, és ami fontos: meg tudott nyugtatni. Azóta kiderült hogy már 8 éve praktizál. Ritkán megyek nőgyógyászhoz, de ha igen Őt keresem.
2012. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves, figyelmes, nyugodt, de határozott. Mind a problémám okának felderítésében, illetve annak műtéti megoldásában maximálisan elégedett vagyok Vele. Kezdetben voltak kétségeim a műtét szükségességéről, de örülök hogy meggyőzött. Panaszaim eltűntek azóta vidámabb, magabiztosabb vagyok..

Jó embernek, illetve szakembernek tartom.

2012. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pozitív kisugárzású orvos, ami számomra elengedhetetlen. Megnyugtató, és kellemes a hangja.
2013. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!