Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan kórház/orvos...

Létezik olyan kórház/orvos Budapesten, aki a kiírás napján, vagy utána következő napon biztosan megindítja a szülést?

Figyelt kérdés
Elméleti csak a kérdés, jelenleg nem aktuális még, csak kíváncsi vagyok, hogy létezik-e ilyen.
2009. okt. 20. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm orvosa ezt csinálta, a kiírt nap utáni napon indított. Pedig az értékei jók voltak. Én tökre nem értek egyet az ilyennel. Engem egy hét után akart indítani az orvosom, de megelőztem :)
2009. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én meg majdnem 2 héttel hordtam túl a babámat, és az orvosom nem csinált semmit. én meg az ilyennel nem értek egyet. most nem írom le, hogy hogyan volt, de még egyszer nem szeretném.
2009. okt. 20. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez orvosfüggő, nem kórházfüggő. Az én dokim egy másik kismamának 2 nap túlhordás után megindította a szülést, ezzel megelőzve hogy nehogy baj legyen és a kismami is így akarta. Én császáros voltam a 39. héten, mert nem fordult be, saját tapasztalatom így nincs ilyen téren. De szerintem orvosa válogatja.

Minden jót kívánok!

2009. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!