Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bábakoktél hatása? Ki kíváncsi...

Bábakoktél hatása? Ki kíváncsi rá?

Figyelt kérdés
Most fogom bevenni a bábakoktélt (30 ml ricinusolaj, ugyanennyi pálinka, egy pohár baracklé). Ma vagyok 41+1, pénteken kell bemennem a kórházba, ha addig nem lesz semmi. Sok kérdést láttam ezzel kapcsolatban, gondoltam megosztom veletek, hogy hat-e? :D

2013. jan. 22. 10:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem viccből isszák ezt a koktélt, egyszerűen szörnyű az indított szülés és ezt akarják elkerülni. Nem szabad csak úgy meginni mert neked más dátum szimpatikusabb...
2013. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt? A koktél és a szülés?
2013. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tényleg beindította, de csak a második adag, amit egy nappal később vettem be.

Hajnali fél négykor ébredtem háromperces fájásokra. 15 óra vajúdás után született meg a kislányunk, Zselyke Zsófia, háborítatlan vajúdás és minimál beavatkozásos kitolás után, gátvédelemmel. (elfáradtam a végére és én kértem egy kis oxit).


Nagyon jó szülés volt, két csodálatos szülésznővel. (doki nem volt bent, csak a kitolásra bepofátlankodott az ügyeletes, akit végül tolófájások közepette kiküldtem, szerencsére egy idő után felfogta, hogy komolyan gondolom, hogy húzzon el :D :D :D , addig egyszerűen nem tudtam megszülni, amíg ott volt)

2013. jan. 29. 20:41
 34/38 A kérdező kommentje:
No, azt el is felejtettem, hogy 3670 gramm volt és 50 centi. :)
2013. jan. 29. 20:42
 35/38 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!Az egyik drukkoló a sok közül! :) Jó egészséget nektek!!!Csak zárójelesen jegyzem meg,hogy GYÖNYÖRŰ neve van a kislányotoknak! :)
2013. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon sok boldogságot, türelmet és álmokkal teli éjszakákat kívánok Nektek!
2013. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon szép neve van a lányotoknak!:)
2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Én érdeklődtem utoljára. Nagyon drukkoltam neked! Sok boldogságot a kisasszonyhoz. Ja, és tényleg nagyon szép neve van! :-)
2013. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!