Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a baba nyakán a zsinór,...

Ha a baba nyakán a zsinór, akkor az császár lesz ugye? Nst sem tökéletes. (nem nálam)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Komolyan lepontozzák azokat, akinek a baba nyakán volt a köldökzsinór és mégis természetes úton született és nem lett baja?? milyen világ már ez???? enyémen is rajta volt, vissza is húzta szülés alatt, mégsem lett baja és 20 perc alatt kibújt természetes úton. Lehet lepontozni.
2013. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem többek közt ezért is.
2013. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Elég megdöbbentő, hogy egyesek képesek lepontozni, hogy másoknak egészséges babájuk született a rájuk tekeredett köldökzsinór ellenére. Annak örülnétek talán, ha baja lett volna ezeknek a gyerekeknek???Ennél gusztustalanabb viselkedést még nem tapasztaltam ezen az oldalon. Szégyelljétek magatokat! 10-es válaszoló
2013. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne császár egy babából, ha a nyakán zsinór van? Főleg, ha selyemzsinór...
2013. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!