Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor a kórházi hálóing...

Szüléskor a kórházi hálóing alatt nincs semmi más? Melltartót sem szoktak alá venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer sem kórháziban szültem, hanem egy nagy polóban. Abban jobban éreztem magam. De melltartó nélkül.
2009. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Szüléskor minek neked melltartó? Nem divatozás megy, csak utban lenne.
2009. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi a célzást a divatozásra. :-) Sajnos eléggé nagyok a melleim, és a terhesség végére még némileg meg is ereszkedtek, így elég kényelmetlenül érzem magam melltartó nélkül, főleg, ha még melegem is van, ami talán szüléskor várható. Szoptatós, pamut melltartó lenne rajtam, ha lehet, nem vadító csipke. :-)

A kórházban mondták amúgy, hogy ottani hálóing kell, nem saját, de azzal noncs is bajom.

2009. okt. 11. 22:20
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet rajtad, ha esetleg császárra kerülne sor útban lenne, és le kellene vágni. Azt meg senki nem akarja. Hidd el akkor nem azzal fogsz foglalkozni, hogy kényelmetlen nélküle.
2009. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

én első


Nem fogsz vele foglalkozni.

(Egyébként nekem is mondták, hogy kötelező a kórházi, csak én mondtam, hogy nem veszem fel és kész, Meg lehet próbálni rám adni, de nehéz lesz. Én jobban éreztem magam benne és én számítok nem a nővérke. Mondták, hogy OK.)

2009. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 11. 22:34
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem. Én is szerettem volna, hasnoló okokból. Vigyél magaddal egy kis törölközőt, meg valami puha textilt, amit tudsz nedvesíteni. Hasznodra lesz.
2009. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megöbbentem, mert a barátnőm fotózott szülés közben, holott megbeszéltük, hogy nem fog.. :) Nem bírta ki.. na nem ezen döbbentem meg, hanem azon, hogy rajtam szülés közben szétcsúszott a kórházi hálóing, az összes mellem kint volt... ráadásul voltak bent orvostanhallagatók, és érdekes módon nem emlékszem semmire. Sem az orvostanhallgatókra, sem arra, hogy gyakorlatilag tök meztelen voltam a végére.. Holott emlékeimben még úgy élt, hogy hálóingben vagyok...

Utólag a képeken láttam. Ha nem fotóz, a mai napig abban a tudatban lennék, hogy csak alul voltam meztelen..


Nem ezzel fogsz foglalkozni, majd meglátod, és senki más sem fog ezzel foglalkozni, ez ott tök természetes.

2009. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a vajúdóból mentem a szülőszobába mindent levetettek, csak a hálóing maradt-saját, nem is próbáltak kincstárit adni.
2009. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Miért vágnák le császárnál????????
2009. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!