Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy kiesett egy...

Normális, hogy kiesett egy nagy darab valami?

Figyelt kérdés
A kérdés gusztustalan, előre is bocsánat érte. Hétfő délután szültem, erős volt a vérzésem tegnapig, azóta viszont ilyen rózsaszínes nyálkás valami folyik. De! Hajnalban pisilés után kiesett valami fél ökölnyi, mint egy nagy szövet vagy nem is tudom. Szürkés véres volt és tényleg nagy. A hasam elég sokat görcsöl, a doki szerint szépen húzódik vissza. A szülésznő szülés után megnézte, nem maradt bent semmi.
2014. júl. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alvadt vér, velem is megtörtént, ne aggódj miatta.
2014. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
a méhlepény maradékai szerintem, normális.
2014. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM a méhlepény maradéka, nemmellesleg az igen veszélyes lenne és cseppet sem normális.
2014. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
belolem is esett ki valami 2x6cmes valami, de csak egyszer es utanna nem volt gond, igy nem mentem dokihoz.
2014. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is normális. Én császárral szültem az ikreinket. Napokig jött ilyen alvadt vér darabok. hol nagyobb hol kisebb, sokszor én is meglepődtem hogy mekkora....
2014. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A méhlepényt ellenőrzik szülés után, szóval az nem lehetett. Az baj lenne, ha a darabjai bent maradnának.
2014. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy tenyérnyi ilyen jött ki,mint a kocsonya csak vörös színű,én is megijedtem.Ez nekem még a kórházban volt,és több anyukának is volt ilyen.Semmi gond nem volt,valószínüleg alvadt vér volt megkocsonyásodva..
2014. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd el az orvosodnak.
2014. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam megnézte az orvos is a lepényt, a szülésznő is, aztán mégis "szültem" egy bomlófélben lévő lepénydarabot egy hét múlva. Ha bármi rendelleneset tapasztalsz, hívd fel az orvosodat.
2014. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen mondd el az orvosodnak!
2014. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!