Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy kiesett egy...

Normális, hogy kiesett egy nagy darab valami?

Figyelt kérdés
A kérdés gusztustalan, előre is bocsánat érte. Hétfő délután szültem, erős volt a vérzésem tegnapig, azóta viszont ilyen rózsaszínes nyálkás valami folyik. De! Hajnalban pisilés után kiesett valami fél ökölnyi, mint egy nagy szövet vagy nem is tudom. Szürkés véres volt és tényleg nagy. A hasam elég sokat görcsöl, a doki szerint szépen húzódik vissza. A szülésznő szülés után megnézte, nem maradt bent semmi.
2014. júl. 3. 16:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi ! Megkérdeztem egy szülésznőt még akkor, azt mondta teljesen normális, nem kell megijedni ha több ilyen is lesz. Nem méhlepény hanem szövetdarab. Ha nem vérzek jobban tőle akkor nem kell vele foglalkozni. Azóta nem volt ilyen szerencsére.
2014. júl. 6. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!