Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kiszerettem a...

Szülés után kiszerettem a férjemből? Ez valódi érzés vagy csak a hormonok változása okozza?

Figyelt kérdés

Öt hetes a babánk. A férjembe őrülten szerelmes voltam az első perctől,(három éve),végig a terhesség alatt is,de már szülés után két nappal a kórhazban éreztem,hogy baj van. Egy hetet voltunk bent komplikációk miatt,és mire hazajöttünk,valami megváltozott bennem. Ahogyan erősödött bennem a kislányom iránti szeretet,ugy csökkent a párom felé minden pozitív érzelmem. Mára már kimondottan irritál a közelsége,az érintése. Nem mutatom ki,kényeztetem,ahogyan korábban is,minden módon,de irtózom az érintésétől,pedig a kapcsolatunk alappillére a jó szex volt. Pár napja már az jár a fejemben,milyen jó lenne,ha elhagyna,sokkal könnyebb lenne nélküle.(Gyerektartasra se lenne igényem,csak menjen el)

Borzasztó érzés,hiszen semmiképp nem akarnam,hogy a gyermekünk csonka csaladban éljen,ingázva apu es anyu között,de már nem bírok enni sem,folyamatosan fogyok,pedig nem is tudok szoptatni. Van remény,hogy helyreállnak a régi érzelmek a hetek múlásával? Tapasztaltatok ilyet?


2015. dec. 29. 17:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most nem te vagy, a hormonok játszanak. 5 hete szültél, ez még gyermekágy, teljesen normális hogy változol, az érzéseid is. Ne mondj és ne tegyél semmit, van akinek ez történik szülés után, más meg szerencsésebb. Ha 3-4 hónap múlva sem érzel másképp, akkor beszélgess el a férjeddel, addig meg legyél türelemmel. Jobb lesz.
2015. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezt azt hiszem nem értem. ..nagy szerelem...őrült jó sexualis kapcsolat. ..aztán kiderül h el is zavartad mert olyat tett...itt vmi nagyon-nagyon nincs rendben...kilog a lóláb. ..akkor ez a kapcsolat egy hazugság volt...nem szerelem....de lehet csak én nem értem. ...
2016. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Orommel jelentem,hogy a hormonjaim voltak ilyen aljasak. Tegnapelott este amikor megtalaltam ot,egyedul,atfagyva ult egy padon,nem akart hazajonni,mert szegyellte magat es nem akart a gyerek elott veszekedni se. Ott,abban a pillanatban egy csapasra visszatert minden gyenged erzelmem iranta,pedig csak a ruhait akartam hozzavagni,hogy tobbe ne jojjon haza. Kezebe adtam a kisbabankat,atoleltem es hazahoztam.Minden olyan egyszeru es termeszetes volt. Osszetartozunk,egy csalad vagyunk es kesz. Azota ugyanugy szeretem,mint elotte,keptelen vagyok felfogni,hogyan erezhettem mast.

koszonom mindenkinek a segito hozzaszolasokat.

2016. jan. 1. 23:12
 24/27 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy helyrejöttek az érzelmeid. A terhesség, a szülés nem kis dolog.. Mindenki máshogy éli meg, máshogy dolgozza fel ezt a "traumát", neked így jött ki.


Beszélgessetek sokat, járjatok el randizni majd, ha a baba picit nagyobb..biztosan találtok hozzá nagyszülőt, nagynénit..aztán ne hagyjátok ellaposodni a dolgot. :)

2016. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az a fontos, hogy most egy picit önzőnek kell lenned, már ami pl a szexet illeti. Ha neked feláll a hátadon a szőr a szeretkezés vagy bárminemű közeledés gondolatától, akkor hanyagoljátok egy darabig. Lehet hogy két hét, lehet hogy két hónap vagy több, tök alkati dolog, kinek mikor tér vissza a régi énje. Nyilván most a napod és éjszakád jelentős részét a baba foglalja el, gondolatban és fizikailag is, meg kell érteni neked és a férjednek is, hogy most egy kicsit keszekusza idők járnak...
2016. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hír:) Esküszöm, könnyes lett a szemem, ahogy írtál. Minden jót!

8-as voltam.

2016. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Örülök h helyrejott minden.
2017. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!