Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mit jelent pontosan?...

Ez mit jelent pontosan? "Elakadt szülés a magzati fej inkomplett rotációja miatt"

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni,de sehol nem találtam,ahol leírnák,hogy pontosan hogyan fekszik ilyenkor a baba.
2017. jan. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom elakadt szülés, mert a kicsi feje egyáltalán nem fordult be a szülőcsatornába.
2017. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A baba a szülés során beforgatja a fejét a szulocsatornaba. Ez esetben ez nem sikerült neki, így a szülés nem folytatódott.
2017. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy forgott a baba, de mondjuk rossz irányba.
2017. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam,hogy tudta befejezni a forgást. Az orvos császárkor azt mondta,hogy hanyatt volt a baba,nem sikerült volna megszülnöm. De hogy alapból hanyatt volt,vagy a szülés során végbenő forgást nem tudta befejezni és ezért akadt el,ezt nem mondta.
2017. jan. 18. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarul ferden tartotta a fejet

Keress ra a suzles mechznizmusa a magzati koponya elhelyezedese a kitolsi szakasz alatt.

Kereszteben azt jelenti a nagy kutacs jobb vagy ball odalon maradt es erezheto maradt.

2017. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!