Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Kovács Károly debreceni...

Dr Kovács Károly debreceni szülész-nőgyógyászról milyen információt lehet tudni? Kiváncsi lennék a véleményetekre és a tapasztalataitokra.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismerem, és nem ajánlom senkinek, mert egy hentes!
2008. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Évek óta hozzá járok, nem cserélném el a világ minden nőgyógyászáért sem! Lelkiismeretes, nyugodt, tapasztalt! Nem véletlen, hogy a rendelésein általában teltház van, ha nem férnék be, biztosan a Tócis magánrendelésére megyek!

Annyi a tapló orvos manapság, azt sem tudják hogyan közöljék az esetleges rosszhíreket a betegek felé... A barátnőm eddig máshoz járt, sajnos többször elvetélt, múlt héten Dr. Kovács-hoz küldtem, és le volt döbbenve, hogy van még olyan, aki ennyire kevesen tájékoztatja a veszélyekről is és a gyógymódokról. Azt mondta, adott neki ismét reményt.


[link]

A Baby Center most elköltözött, de biztosan frissítik nemsokára a honlapot is.

2010. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Doktor úr nagyon lelkiismeret, komolyan veszi a munkáját, és abszolút a hozzá fordulóval törődik. Tényleg kevés az olyan orvos, aki nem csak egy újabb "betegséget" lát az emberben, de róla csak a legjobbakat tudom elmondani! Annak örülnék a legjobban, ha sok-sok nőgyógyász kerülne ki a kezei alól, mert ahogy ő végzi a munkáját, azt tanítani kellene. Minden tiszteletem és elismerésem neki, hogy annyi év praxis után sem kapta el az orvosok betegségét, ami az arrogánd nagyképűség, hanem megmaradt önmagának: hozzáértő, jószándékú segíteni akaró embernek.

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2010. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!