Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan altassam el a kisfiam...

Hogyan altassam el a kisfiam este plusz etetés nélkül?

Figyelt kérdés
4 hónapos. Azt mondta a doki 5× adjak neki 160 ml. Az 800 ml összesen. Eszik 9,12,3,6,9 és 11 körül. Minden reggel 9 körül ébred és 11 órakkor alszik el este. 9 kor megvacsorázik, de 11 ig ébren van és sehogy sem tudom elaltatni ezt így magának állította be. Mit tegyek hogy a 6. étkezés kimaradjon. Éhes így kénytelen vagyok megetetni de az már 900 körül van. Számít ez? Sajnálom éhezni hagyni, anélkül el sem aludna. Eddig az volt a baj hogy nem akar enni alig evett 500 ml-t egy időben mert kiderült hogy tehéntej allergiás.
2022. febr. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A tapszerrel is lehet igény szerint táplálni. Ne éheztesd. Te sem ugyanannyit eszel minden nap, neki se kell. Nem gép. Majd lesz megint olyan időszak amikor kevesebb kell neki.
2022. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Lehet neki több etetésre van szügsége mint 5.

Megetetem 9 után is és mégsem nagyon kövér baba hanem pont jól dundi.

2022. febr. 23. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ùristen. A doki szerint egy 4 hònapos gyereknek el kène lenni napi 12 òràt evès nèlkül?!?! Ennek elment az esze ... Mèg a 10 òra is sok. Elosztanàm az adagjàt több rèszre. Egy kora reggeli/hajnali etetès is belefèrne.
2022. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem felesleges rendben agyalni. Ha éhes adj neki enni és pont. Nincs ott az orvos, nem kell tudnia.
2022. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10 órát van el evés nélkül, végig aludja az éjszakát. De ha 9 kor aludna el akkor szerintem is túl sok lenne evés nélkül. Nem a doki van a gyerek mellett 24 órát egy nap hanem én.
2022. febr. 24. 02:29
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezd meg a dokit, o is grammra pontosan ugyanannyit eszik-e minden nap. Komolyan kiakasztò, hogy a gyerekorvosok/vedonok ilyen tanacsokat adnak.

Annyit adj es annyiszor, ahogy ker a babad.

2022. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha éhes adj neki…



Igaz anyatejesek voltak a gyerekek, de 8-szor ettek nem 5-ször….

2022. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Az első 3 hétben számolgattam, hogy hányszor eszik a gyerek, aztán elengedtem. Mikor státuszra jött a védőnő, akkor előző nap töltöttem egy literes kancsóba vizet, hogy legalább egy kb mennyiséget tudjak mondani, ha kérdezi. Ha jól emlékszem, 900-1000ml körül evett akkor, és sose volt kövér baba. Mindig akkor és annyit adtam neki, amennyit megevett, szerintem soha nem volt olyan, hogy 3 óránként evett.
2022. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!