Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Bekeverhetem előre az éjszakai...

Bekeverhetem előre az éjszakai adagot, hogy amikor kel a baba csak gyorsan melegíteni kelljen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Én be szoktam anno. Semmi baja nem lett tőle.
2022. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, hogy szobahőmérsékleten 2 órát áll el a tápszer, hűtőben nem tudom pontosan. Mi frissen kevertük,de valóban elég kaka volt addig az üvöltő gyereket nyugtatgatni. Mi nekünk a cumisüvegmelegítő nagyon hasznosnak bizonyult.
2022. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Kb. 10 mp-t ha spórolsz vele és az íze sokkal rosszabb lesz az állott, hútőben tartott tápszernek. Szobahőmérsékleten (ami 25 fok alattit jelent) max. 2 óra. 40 fokban fél órát se bír.
2022. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Vmikor én is így csináltam. Sajnos nekünk a cumisüveg melegítő nem vált be, nagyon sokat kellett volna várni, míg felmelegszik.
2022. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Nekem forralt víz volt mindig a hűtőmben amit kitapasztalva a mikróban x mp-ig melegítettem és hozzáadtam a tápszert.. mire összeráztam, már ott is voltam.. :) (22 éves - semmi baja a mikrótól...mielőtt jönnek a mikróellenes szupermamik :) ) - előre összekeverve, lehet semmi baja nincs, ez a saját magam "hülyesége" hogy inkább frissen kevertem... melegíteni így is-úgyis kell.. :)
2022. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
5-a vizet mikrózod, nem a tápszert. Így nincs gond ezzel 🤷
2022. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
persze a vizet... nem a tápszert mikróztam :)
2022. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk a megyei kórházban is előre bekeverték.
2022. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk a melegen tartó életet ment 😅 abban mindig van bekészítve víz, és mellé tápszer adagolóban a por. Így amikor helyzet van, csak cumisüveget kivesz, tető leteker, tápi beborít és shake 😁

Nem is azon van a hangsúly, hogy ez időben mennyi, hanem az egyszerűségen, hajnalban azért nem mindig van az ember toppon, így nem kell figyelni meddig töltöm a vizet, számolni hány kanálnál tartok a porral, meg ilyenek.

2022. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Az én fiam csak és kizárólag szobahomersekleten hajlandó enni szóval nekem tényleg 5mp bekeverni amikor megebred, de ő nem is sír már olyankor sem, mazlis vagyok vele 🤗
2022. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!