Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Bekeverhetem előre az éjszakai...

Bekeverhetem előre az éjszakai adagot, hogy amikor kel a baba csak gyorsan melegíteni kelljen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 21:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
#9, nálunk is előre be van készítve a cumisuvegbe a víz szóval fél komasan csak az 5 kanál tapit kell belekanalaznom majd osszerazom és ready😂
2022. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig volt forralt, visszahűtött víz egy kancsóba. Kb 20 mp mikrózás után belekanalaztam a tápszert és frissen ette is. Nem szerettem állni hagyni, mert nekem pl a Milumil becsomósodik (sokszor frissen is) de pl a Beba az sose lett olyan.
2022. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk is csomós néha frissen is a milumil hiába megy a bartender shake produkció 😂
2022. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk előre ki van mérve a víz a tápszer. A víz a cumisüveg melegítőbe van amit belehet állítani, hogy melegen tartsa, így csak össze kell keverni. De ilyen melegben csak szobahőmérsékleten van a víz. És úgy is jó nekünk.
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom miért lettem lepontozva amikor a kórházban is tényleg úgy kaptuk 8 és 2 éve is.

Lassan itt már nem érdemes válaszolni a kérdésekre...

2022. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
15: ne foglalkozz a %-al.. te őszintén válaszoltál a legjobb tudásod -tapasztalatod szerint, az, hogy ez sokaknak nem tetszik, sz...d le.. a te lelkiismereted tiszta legyen, mert segíteni akartál a legjobb tudásod szerint :) régen én is fennakadtam (rosszul esett) ezen, már nem érdekel...
2022. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy trükköztem, hogy volt x adag szobahőn, x adagot forraltam vízforralón (ez max fél perc) és a kettőt kevertem jó arányba ami már elég langyos volt a picinek, így ment bele a táp.
2022. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Cumisüveg melegítőben volt a víz, az melegen tartotta. Ha felkelt, akkor csak bele kellett kanalazni a tápszert, és kész is volt. Az egész nem volt fél perc se.
2022. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
Mi babavizet használtunk, nem forralgattam. Igazából én is gondolkodtam, hogy hogy dolgozhatnék előre, pl a vizet lefekvés előtt kimértem cumisüvegbe és úgy raktam a hűtőbe, hogy ne éjjel kelljen öntögetni, amikor 2-ig se látok. Ugyanígy volt hogy a tápszert is kiporcióztam előre, de erről hamar leszoktam, mert hát addig az 1 max 2 hónapig, amíg kelnek a babák éjjel enni, még olyan kevés tápszer kell, hogy minimális idő megy el a kanalazgatással. Mire többet eszik, addigra meg már nem is kell ezzel foglalkozni éjjel. De szobahőmérsékleten semmiképp ne hagyd órákat, pláne ebben a nagy melegben.
2022. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

9

Mi is egy az egyben ugyanígy toljuk :D zseni. Néha úgy érzem magam mint egybőrült prof. :)

2022. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!