Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mostanság a kórházban kapnak...

Mostanság a kórházban kapnak az újszülöttek tápszeres pótlást, amíg nem indul be az anyatej?

Figyelt kérdés
Vagy ezt kórház válogatja?

ápr. 17. 18:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%

Vigyèl be tápszerd és szard le mit mondanak.

Tiszta elmebetegek már, értem èn hogy első az anyatej de azért az túlzás hogy kiszáradásig éheztetik a babákat.

ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#8

Márpedig az első abszolút nem szopta, ordított, a fejét forgatta.


Ugyanúgy beindult a tejem a 4.napon. De továbbra is csak fejtem, mert NEM szopott, semmikor, így nem állt be kereslet-kínálat, 3 hónaposan abbahagytam a fejést, mert egyre kevesebb lett.

(Ő volt, aki besárgult, és naponta vittem nézetni.)


Másodiknál adtak pótlást, mert szükség volt rá, de ő az elejétől szopott, 70 g-ot veszített a születési súlyából, amit nagyon hamar vissza is nyert, és se sárgaság, semmi.


Harmadiknál csak az utolsó éjszaka adtak, eső után köpönyeg kb, mire hazaértünk, besárgult. Azt hittem, megússzuk annyival, mint az elsőnél. Nem így lett, mivel otthon már abszolút nem volt széklete sem, és csak aludt. 2 nap kórház, infúzióval.

Mert hát ne avatkozzunk a természet dolgába, jóvanazúgy 🤬

ápr. 17. 20:29
 13/35 A kérdező kommentje:

#11

Pont ezen gondolkoztam, hogy viszek.

(Igaz, van még sok időm, csak már előre ezeken stresszelek, mert tudom, miket akarok elkerülni.)

ápr. 17. 20:31
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szoptatasbarat korhazban sem eheztetik a babakat, mindig megkerdezik, hogy volt e pisis pelenka, ha porzik, akkor egybol adnak vizet vagy tapszert.
ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%
Viszont ha mar van babad akinek bevalt valamilyen tapszer akkor sanszos, hogy a kistesonak is jo lesz az a fajta. Biztonsag kedveert vihetsz, mert lutri, hogy a korhazban milyet adnak.
ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Valamilyen HA-st vinnék mindenképp majd.

(Harmadiknál speciális kellett végül, mert neki még tejfehérje-all

ápr. 17. 20:47
 17/35 A kérdező kommentje:
*allergiája is volt, szerencsére elmúlt.)
ápr. 17. 20:48
 18/35 anonim ***** válasza:
41%
9-10 voltam. Aki lepontozott, ugyan mondja már el, hogy komolyan 5 napig 0 ml-vel éheztetné a babáját vagy mi?:D Tényleg ennyi eszetek van, hogy ha már vizelet széklet sincs csak azért is várjátok a semmit ölbe tett kézzel egy éhesen üvöltő gyerekkel? Komolyan nem tudom hova halad a női társadalom… biztos nagy élmény lehetett a kérdezőnek egy ekkora picivel infúzión lógni az ilyen csökött agyú gondolkodás miatt.
ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Kapott Debrecenben a Kenézy kórházban a nagysulyu babám októberben.
ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
89%

18-as


MINDEN kórházban megkérdezik napi szinten kétszer, hogy volt e pisi, kakira több időt hagynak, de arra is rákérdeznek.


Nincs ilyen, hogy éheztetve hagyják a gyereket. Ha nincs meg minimum számra a pelenka követelmény, akkor adják a tápszert, ha ellenkezik anyuka ha nem. Amíg a kórházban tartózkodnak, addig a kórház felelőssége a gyerek épsége.

ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!