Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak terhessegre?

Utalhatnak terhessegre?

Figyelt kérdés

Masodik napja hogy mar hulla faradt leszek mire hazaerek munkabol,annyira hogy meg szunyokalni is tudok delutan, ami nalam szokatlan, barmennyire faradt vagy kialvatlan vagyok, a nappali alvas lehetetlen nalam. Nap kozben hohullamaim vannak neha meg legszomj. Felmegyek a lepcson es utana par percig alig birok megszolalni mert csak a levegot kapkodom :/ neha a mehem szurkal/eg. utalhatnak terhessegre? Volt valakinek hasonlo?

Holnap fogok tesztelni, ma 9dpo-n vagyok, de ha ilyen tunetek vannak mar holnap csak ki kell mutassa.



jan. 16. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a tünetek nem utalnak terhességre.
jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez tök normalis lesz a 9.hónapban, nem a 9.dpo-n🤣 Ne képzelj be mindent, mert annál nagyobb a csalódás, ha nem sikerül.
jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Front van
jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, a legelső jel (ha terhes leszel) az lesz, hogy késik a menzeszed, vagy pont hogy meg kellene jönnie, de mégsem jön, pedig minden pillanatban azt érzed, hogy megjött.
jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pl mikor nem voltam terhes minden hónapban volt olyan tünet amiből arra következtettem, hogy na most tuti van valami... nem volt. Mikor terhes lettem az égadta világon semmi nem volt, az tűnt fel, hogy késik egy hete
jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Multkori terhessegemnel a 9dpo-n sulyos szedulesi rohamom volt,ami egessz ejjel tartott, gyakran jartam a wcre. Ugyhogy nekem meg pont ellenkezo tapasztalataim vannak
jan. 16. 15:08
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
6os nekem is volt szédülés terhesen meg nem terhesen is. Pl egyszer mikor nem voltam terhes majdnem leestem a lépcsőn. Amúgy miért vagy ennyire rástresszelve? Ezek szerint van már egy csodálatos gyermeked, majd jön a következő is. Ha nem most akkor 2 hónap múlva vagy lehet 1 év múlva. Addig meg ne gondolkodj ilyeneken, tesztelj ha már késik
jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Multkori terhessegemnel a 9dpo-n sulyos szedulesi rohamom volt,ami egessz ejjel tartott, gyakran jartam a wcre. Ugyhogy nekem meg pont ellenkezo tapasztalataim vannak


Ok,akkor terhes vagy...

jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem, nem maradt meg sajnos :( ezert vagyok talan kicsit jobban rastresszelve
jan. 16. 15:33
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom a veszteséged. Viszont akkor se szabad ennyire rástresszelni. Nekünk is 3 év után jött össze, talán mikor már úgy elengedtem a dolgot és úgy voltam vele, hogy jó akkor jöhet a lombik
jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!