Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak terhessegre?

Utalhatnak terhessegre?

Figyelt kérdés

Masodik napja hogy mar hulla faradt leszek mire hazaerek munkabol,annyira hogy meg szunyokalni is tudok delutan, ami nalam szokatlan, barmennyire faradt vagy kialvatlan vagyok, a nappali alvas lehetetlen nalam. Nap kozben hohullamaim vannak neha meg legszomj. Felmegyek a lepcson es utana par percig alig birok megszolalni mert csak a levegot kapkodom :/ neha a mehem szurkal/eg. utalhatnak terhessegre? Volt valakinek hasonlo?

Holnap fogok tesztelni, ma 9dpo-n vagyok, de ha ilyen tunetek vannak mar holnap csak ki kell mutassa.



jan. 16. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire korán nincs tünet, és még tesztelni se tesztelnék.
jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Tesztelj holnap .
jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nők ezrei vételnek el rajtad kívül elhiszem,hogy rossz,meg fáj,de nem kell megbolondulni.

Egyszer én is tettem fel ilyen kérdést,(nekem is volt vetélésem)kaptam itt mindenféle választ,mindenféle "jókívánságot"hülyének neveztek,azt mondták,hogy valószínűleg nem vagyok terhes,és csak bekepzelem(kimaradt mensi után két nappal meg nem volt pozitív a tesztem,de én tudtam,hogy terhes vagyok, éreztem.)jól kinevettek itt....aztán rá egy hétre már pozitív volt a teszt(gondolom csúszhatott az ovum),és mára már két éves a kisfiam 🙂

jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13as neked voltak "korai" tuneteid?
jan. 16. 18:10
 15/16 anonim ***** válasza:
14,a nem várt előtt egy két nappal a szokásos mensi előtti alhasi görcsök.
jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy egészségesen lezajló, 3 kémiai terhességem volt. Mindig hamarabb tudtam ha sikerült teherbe esni mint ahogy kimaradt a menzesz. Utoljára ugyanezek a tüneteim voltak/vannak mint neked, most járok a 7. hétbe. A megemelkedett progeszteronszint az oka, plusz én kapok rásegítést. Nyilván nem mondom hogy biztos terhes vagy, de ilyen is van, nem vagyunk egyformák... Drukkolok.
jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!