Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor szoktatok/szoknátok le...

Mikor szoktatok/szoknátok le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Babatervezés időszakában, első pozitív teszt láttán.. pl?
2011. márc. 30. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tervezett baba volt a fiam.De ahogy megtudtam,hogy várandós vagyok letettem a cigit és azóta sem gyújtottam rá.Most 18 hónapos a fiam.Szerencsére egészségesen született.
2011. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
zonnal tedd le a cigit!!!Én nem dohányzom, de biztos ezt tenném, ha füstölnék...hidd el neked is jobb lesz:)
2011. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16 évig erős dohányos voltam,mikor megláttam a pozi tesztem,felhívtam a nőgyógyászom és az mondta,hogy szép fokozatosan tegyem le!!!12.hetes voltam mikor az utolsót elszívtam.
2011. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Több évig próbálkoztunk a babával, nem jött össze. Közben hol cigiztem, hol nem. Amikor összejött, nem számítottam rá, ráadásul még egy olyan dolog is közbejött, ami miatt nem volt erőm egyből letenni - tönkrement a házasságom. Tudom, a baba a legfontosabb, ráadásul évikig szenvedtem érte, de egyszerűen nem ment. Kb. 2 hétig még rá-rágyújtottam. Azóta viszont semmi. Kerülöm a füstös helyeket is. Biztos vagyok benne, hogy ha minden rendben ment volna, akkor az első pozitív tesztnél leteszem. Sőt a legjobb nyilván az lenne ha már a tervezéskor letenné az ember.


Sok sikert!

2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk, letettem a cigit. 8 hónapig nem dohányoztam,a baba sem jött, aztán visszaszoktam, a cigire. A baba 15 sikertelen hónap után fogant, amikor már feladtam. 1 hetes késésnél teszteltem pozit,, utána rá sem gyújtottam. Egészséges, immár 2 éves gyermekünk van. Most pár hónapja sajnos visszaszoktam a cigire, napi 3-5 szálat szívok, amikor leteszem a gyereket aludni, és este. Most tervezzük a kistesót, és lecsökkentettem a cigit, napi 1-2 szálra, amit est szívok el.
2011. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szoktam le 6 hónapja próbálkozunk a babával.
2011. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor először terhes lettem, és még nem is tudtam, egyszerűen rosszul esett, ha rágyújtottam, és nem cigiztem.

Most, hogy pozitív a tesztem, még egy hét alatt 2-szer rágyújtottam. Ha a jövő héten az orvos azt mondja, hogy terhes vagyok, onnantól a heti 1-2 szál sem lesz.

2011. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!