Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. babajukat várók (szülés...

2. babajukat várók (szülés előtt állók), ill. többgyerekes anyukák, mennyit híztatok 2. terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2.babánkat tervezzük, kisfiammal 30 kg-ot híztam terhesség alatt (ne hujjogjatok), előtte 52 kg voltam világéletembe, és nagyon jó alakom volt. Most 20 hós fiam, 60 kg alá nem tudok menni, jól lefogytam, igaz, maradt úszógumim, de jók rám a régi ruháim, igazából nincs gond, párom is elégedett velem, járok tornázni. Csak az aggaszt, h most majd nem 52 kg-mal fogom kezdeni a terhességet, és ha erre a 60-ra hízok , az még durvább lesz.
2009. ápr. 21. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez a kérdés engem is izgat, én 53-ról indultam +17 kg-val 70 voltam szülés előtt és most vagyok 58kg. Sajnos rám a régi ruháim nem jönnek fel, így nekem még rosszabb. A kislányom most 16 hónapos és mi is tervezzük a tesót. Nem görcsölök fogyókúrán most, nem idegesítem magam, arra próbálok odafigyelni, hogy kevesebb jöjjön fel. Kevesebb kenyeret eszek, majd csak reggelire a lányommal, délután már nem fogok enni kenyeret és a tésztát is kerüljük, ill. megpróbálok odafigyelni, hogy ne egyem túl magam. Én is jártam szülés előtt tornára rendszeresen és hozzá voltam szokva, hogy bármennyit ehetek, de a terhesség alatt nem tornáztam és meg is lett az eredménye a bármennyi evésnek. Most idő hiányában nem tudok járni tornázni, de a tesó születése után vissza akarok fogyni megközelítve a kezdeti súlyomat.
2009. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.Első lányommal 30kg hiztam,a fiammal 8kg hiztam.
2009. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!