Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha március 14-én vettem be...

Ha március 14-én vettem be esemény utáni tablettát, akkor előfordulhat, hogy még most is késhet miatta a menzeszem? Az előző 2 hetet késett.

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt javaslom nézesd meg orvossal. Könnyen lehet, hogy a gyógyszertől van, ez egy "lórúgás" a szervezetnek, viszont, ha bármi más okoz ilyet és nem tudsz róla, mert ennek tudod be az baj, így mindenképp nézesd meg. Volt azóta védekezés nélküli szexuális kapcsolatod? Most mióta késik?
2009. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utolso menzi ota egyszer voltam együtt a barátommal.Megszakítással csináltuk de elvileg nem lehetek terhes, mert csak joval azután ment el miután kivette és akkor is a számba ment. Egyébként ma kellett volna megjönnie csak már előre parázok... Viszont azért nyugodt is vok mert már 1 tesztem negatív lett, meg közbe-közbe fájdogál a derekam meg a kemények a melleim is. lehet tulreagálom a dolgot...
2009. máj. 29. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítással simán lehetsz terhes... Az előváladék miatt.
2009. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok. Szerintem ne idegeskedj, nyugodj meg,de ha nem jön meg keress fel egy orvost és csinálj még egy terhességi tesztet. Nem akarok rád ijeszteni, de a megszakításos védekezés nem 100%-os, mivel előváladék az aktus során bármikor lehet, attól függetlenül, hogy mikor ment el a párod. És ez az előváladék tartalmazhat spermiumokat, amelyek életképesek és megtermékenyíthetnek. Szerintem nem lesz semmi baj sem, de azért ismételd meg a teszted és ha nem jön meg tényleg menj el orvoshoz, vagy ha megjön akkor is és írass fel fogamzásgátlót. Nekem semmilyen fizikai panaszt nem okozott, egyik mellékhatás sem jött ki rajtam, szedheted nyugodtan és akkor nagyon sok stressztől megkíméled magad. Remélem tudtam segíteni és nem lesz semmi baj sem :) Jah és mielőtt felíratod a gyógyszert mondd el az orvosnak a sürgősségi tablettát, hogy meg tudja állapítani mikortól szedheted a gyógyszert :)
2009. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!