Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez hazugság?...

Szerintetek ez hazugság? www.vital.hu/themesinter/doktor/v2891 Ugyértem a teherbe esős része.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 08:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem említi az előváladékot, amitől teherbe lehet esni...
2009. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ott van h. hüvelyi magömlés nélkül lehetetlen teherbe esni..... de akkor itt van ez...........www.vital.hu/themesinter/doktor/v2889
2009. jún. 19. 08:15
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudsz mindent... Én mindenesetre nem kockáztatnék, ha nem akarnék gyereket...
2009. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De sokan írták h. attól is lehetek terhes...most akkor mi igaz mi nem?
2009. jún. 19. 08:22
 5/19 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom. :D Eddig mindenhol azt olvastam, hogy az előváladék is megtermékenyíthet. Azon a honlapon, amit belinkeltél, viszont azt írják, hogy az esély egyenlő a nullával.

Pont emiatt a kettősség miatt szerintem inkább védekezz, és figyelj oda, hogy előváladék se kerüljön beléd. Én ezt javaslom. :)

2009. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt elvileg Doki írta.
2009. jún. 19. 08:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Előváladéktól igenis teherbe eshetsz, akkor ha az tartalmaz az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is. Így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség. Már nem egy kisbaba fogant előváladéktól. Ez egy nagy tévhit hogy a " kiszállásos " dolog jó. Eggyáltalán nem az...
2009. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De ezt akkoris orvos írta xD
2009. jún. 19. 08:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja és a fertőzésekről nem is beszélve. Az AIDS-betegségben szenvedők előváladékban is megtalálható a HIV ezért a beteg ondójával való érintkezés nélkül az előváladékkal is továbbadható a fertőző betegség. Remélem mostmár érted miért célszerű MINDIG védekezni!
2009. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy okostojás? Szerinted én minek beszélek itt neked? Talán azért mert szülész-nőgyógyász voltam. De nyugodtan szólj le, mert jaj azt Doki írta. Majd meglepődsz ha teherbe esel drágaságom...
2009. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!