Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap szeretnénk bejelentkezn...

Holnap szeretnénk bejelentkezni a kaáli intézetbe, de ha tudnátok ajánlani jó orvost, azt nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi időre rá kapunk az első konzultációra időpontot?

2012. jún. 3. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha Bp, akkor Dr. Krizsa Ferenc. Időpont: 1-2 hónap, nyári szabik lesznek, ezért lehet több.

Én is hozzá jártam, most itt boxol két kisbabó a pociban:)

2012. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

OHH :)))) -köszönöm szépen a válaszodat :)

tehát az első konzi,az 1-2 hónap??És kell a lombikhoz petevezeték átjárhatósági vizsgálat?Mennyiben volt neketek a lombik?

2012. jún. 3. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen,ha Budapest akkor Krizsa Ferenc!(És csak 2 hetet nem lesz)..Én is hozzá járok!

Off első...mesélnél nekünk!Lombik vagy Inszem??

2012. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaa és 8 hetet vártam rá..nekem volt HSGm,de volt velünk egy csaj első inszemen neki nem volt HSG és csináltak inszemet!(Mondjuk neki nyugvó petefészke volt)
2012. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mivel nekünk nem lombikkal indítottak, hanem inszemmel, kellett átjárhatósági, de az megvolt az 1. konzira. Mondjuk inszemet máshol csinálnak ingyen, de én ott szerettem volna. Végül 3 inszem volt. 1 konzi: 2010. júni legvége, inszemek: 2010. szept, nov, jan, utána lombik tavaly márciusban, ami sajna félresikerülz, mert méhen kívül ágyazódott be az embrió a petevezetékembe. Azt ki is vették, összenövés volt, ennyit a hsg-ről (röngtenes átjárhatósági, igaz a lombik idejéhez képest másfél évvel előtte csinálták.

A sikeres lombikom novemberben volt. Nem számoltam össze, de a lombikok olyan 80-100 körül voltak mindenestől. rdemes eg. pénztárra venni a gyógyikat, én tavaly összesen sokat költöttem a 2 inzemre, 2 lombikra, de sok is jött vissza adóbevalláskor. (munkáltatóm nem fizet, én utalgatok az eg. pénztárra, Kaális vizsgálatokról, konzikról is kértem számlát.).


Drukkolok, hogy sikerüljön Nektek is!


30 hetes ikres kismama

2012. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekünk ICSI módszer lesz,ezt az andrológus mondta,máshogyan nem lehet nekünk,mert a páromnál van probléma.Szóval,ha holnap bejelentkezek,akkor kb olyan augusztus vége felé kapunk időpontot.Szerintem lombikhoz nem is szükséges a HSG,mert gyakorlatilag nincs is értelme.Milyen vérvételek kellenek?Nagy vérkép,vagy csak pár dolog kell ?
2012. jún. 3. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Meg fogják mondani. Lombik előtt 1-2 héttel kell rendes vérkép az tuti (de azt nem tudod előre mikor lesz a lombik konzi előtt). Így, hogy tuti ICSI kell Nektek, nem tudom kell-e neked 2-5. napi és mensi 7 napi vérvétel. Én TSH-t is nézettem, meg terheléses inzulint, nem árt, ha Te is rendben vagy hormonilag.Ha valami nem stimmel, kezeltetném, hogy mindenképp sikerüljön a lombik.


Írd meg mikorra kaptál időpontot!

Ami mindketőőtöknek kell, az HIV, Hepatitis tutira

2012. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Bejelentkeztünk ma reggel,és szeptember 11-ére kaptunk időpontot Krizsa doktorhoz :)

Hát nagyon várom már,hogy vele beszélgessünk :)

Remélem minden rendben lesz,s sikerülni fog...-olyan régen vágyunk egy kisbabára...:(

Fáj a HSG egyébként?NAGYON FÉLEK TŐLE!!!!!

2012. jún. 4. 08:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Szia! Örülök,hogy őt választottad, remélem Neked is jó tapasztalatod lesz vele és hamar sikerül a baba:).

Ha tuti ICSI lesz, nem tudom kell-e HSG. Nekem fájt, pedig átjárható voltam. bár kétségeim vannak, mert ugye mégis gubanc volt a petevezetékemmel. A biztosabb, ha laparoszkópiát, hiszteroszkópiát csináltatsz, bár első lombik előtt nem szokták javasolni, de valaki megcsináltatja, csak ugye ez kisebb műtétnek számít, de 100%-osan meg lehet győződni, hogy minden okés odabent.

De a pajzsmirigyet (TSH,legalább), női hormonjaid tetesd rendbe, ha nincsenek, mindenképp, ahogy mondtam!

2012. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia első :)


Köszönöm a válaszodat :)

Endokrinológushoz járok már 2 éve emiatt,mert a pajzsmirigyem alul működik,meg IR-em is van...-szóval nem kicsi a baj ...-de remélem minden rendben lesz :)

Ha történik valami írok,de szerintem szeptemberig semmi különös nem lesz :)

2012. jún. 4. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!