Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek már látnia kellett...

Szerintetek már látnia kellett az orvosnak?

Figyelt kérdés
Május 22kén jött meg utoljára,jún.1-2ka körül véres-fekete folyásom volt.18án voltam őgyógyásznál,nem látott semmit.Szerintetek ilyenkor mi van?Akkor a terhesség kizárva?
2012. jún. 26. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg? Elvégre ő látott téged, nem mi.
2012. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem május 20.-án volt meg utoljára,és én is 18. án voltam dokinál,mert elkezdtem barnázni!Nekem sem látott semmit,csak egy megvastagodott mnyálkahártyát,holnap kell újra mennem!Korán mentél Te is és én is.... Tesztet nem csináltál??Én kettőt csináltam,mindkettő erős pozitív lett :))
2012. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,mondta nem látok semmit,minden rendben van.Gondoltam lehet hogy tul korán voltam...Azt hittem volt már így más is és terhes volt
2012. jún. 26. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha babás vagy, akkor sem látott volna még nagyjából semmit, úgyhogy nyugodj meg! tesztelj, és ha pozitív, akkor ott a babus. :)
2012. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyenkor ha mást nem, megvastagodott nyálkahártyát szoktak látni. Azóta megjött? Mert ha múlt hó 22-én volt meg, akkor azóta már meg kellett (volna) jönnie.
2012. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg,igaz 17kén teszteltem negatívat.Holnap tesztelek reggel.Köszönöm válaszaitokat :D reménykedem

Gratulálok 2pozitív tesztes :D

2012. jún. 26. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem máj.21. az utolsó mensim, juni.1-2. volt pé-m tutira, és 15-én és 18-án is pozit teszteltem. Én ma megyek dokihoz, kíváncsi leszek lát e vmit. Mondta is, h még korai ilyenkor, csak szeretné kizárni a méhen kívüliséget.
2012. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked,szorítok,hogy minden rendben legyen :D
2012. jún. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!