Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/377 anonim ***** válasza:
Szia! Hat en penteken lehet tesztelek....:-)
2012. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/377 anonim ***** válasza:
100%
MOST IRIGY VAGYOK!!!!!!!
2012. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/377 anonim ***** válasza:
100%
vAN BÁRMILYEN TÜNETED?
2012. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/377 anonim ***** válasza:
100%
én nem avgyok irigy, de olyan jó lenen ha én is terhes lennék.azon kivül,hogy többet eszek ma semmi bajom nem votl.mármint nincs pici hasfájás sem,meg ilyenek.még ezt a kicsit jobb étvágyamat sem nevezhetem feltétlen terhességi tünetnek. valahol ez jó is, mert igy tudom,hogy eddig ezeket nem csak beképzeltem,mivel megszüntek, de mégis jó volna ha volna már vmi konkrét jel,vagy tudnék bármit. na már nem sokára. július 26..:/
2012. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/377 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Ne irigykedjetek nektek is lassan teszt idő! Èn nem erzek semmit extrat. Kicsit ma gorcsolgettem. Mar varom a penteket :-) . Ti, hogy vagytok?
2012. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/377 A kérdező kommentje:

Én, mint a kérdés megalkotója rossz hírrel szolgálhatok... :( És bár nem letörni akarok senkit, de ez is benne van a pakliban és talán más okulva a példámon, kisebbet csalódik... :(

Szóval a sok tünetem után, amit azért továbbra is merek állítani, hogy nem beképzelt volt, sőt, szerintem találkozott is a katona a sejttel, el is indult a jó kis ágy felé ahol 9 hónapon át fejlődött volna, de az ágy kidobta... :( Egy héttel a nemvárt előtt ma délután egy barnás, véres (mint a nyákdugó) maszat után vérezni kezdtem és szétszakad az egész medencém, derekam, szúr a hasfalam. Ürességet érzek és kissé csalódott vagyok, mert reménykedtem... Persze a fórumot továbbra is figyelem, mert kíváncsi vagyok a témára és legfőképp Rátok Lányok és szorítok mindenkinek! Remélem mind babásodni fogtok, de aki esetleg mégsem, azzal tovább bízunk augusztusban is!

2012. júl. 18. 20:28
 87/377 anonim ***** válasza:

Ohhh szegénykém! :(((( de, hogy a fenebe? Hamarabb jött meg egy héttel

? Fel a fejjel! Augusztus szep hònap! :-)

2012. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/377 A kérdező kommentje:
Szerintem a beágyazódásnál lehetett gond, mert merem remélni, sőt megengedem hinni/tudni, hogy összejött, csak nem tudott megtapadni... Egy tünetem se beképzelt volt, és nem is megszokott... Holnap kérek időpontot nődokihoz a jövő hétre és átbeszélem vele. És igen, jön az augusztus!
2012. júl. 18. 20:45
 89/377 anonim ***** válasza:
Helyes! Csak pozitívan! Előre kell nézni! Èn még a tesztet sem vettem meg pentekre. Nem gorcsolok ra.
2012. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/377 anonim ***** válasza:

AGUSZTUS :-))))

Nekem mindkét gyerek májusban született vagyis agusztusban sikeredtek. Ja egy nap különbséggel május 7 és 8.-án...

2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!