Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/377 A kérdező kommentje:

Melyik tesztet ajánljátok ami a legérzékenyebb, mi a neve, mennyibe kerül kb?

Mert én kérdeztem a patikust, hogy van-e különbség ebben és azt mondta nincs. De akkor biztos csak fáradt volt, vagy nem értett hozzá :) Így egy 25-ös tesztem van itthon, Romed vizeletsugaras tesztcsík.

2012. júl. 17. 21:07
 52/377 anonim ***** válasza:
Corax Be Sure árat nem tudok... Én kazettás tesztet szeretem... a Gravi hcg 20 as erősségű.
2012. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/377 anonim ***** válasza:
Gabriel, facelle(rossmann), gravi hcg, one step. Ezek megnizhatoak. Medilab, clearblue fals pozitivat ad!
2012. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/377 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!!!!

Ki hogy van? Én érdekesen.... nagyon várom a hétvégét....

2012. júl. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/377 A kérdező kommentje:

Jó reggelt Csajszik!

Mi az, hogy érdekesen vagy? :)))

Most próbálok magamhoz térni, de az émelygés már jön, este bugyborékolt a hasam, napközben meg feszengett. Kb. ennyi :)

Max egy órát vagyok még gépközelben, aztán már csak délután leszek, mert irány a Duna part, hátha fogok pár halacskát :)))

2012. júl. 18. 06:32
 56/377 anonim ***** válasza:

Émelygés hányinger napi többszöri wc....mell fájdogálás...

Ja Apa tegnap "letámadott" Mi van...Folyton terhességgel találkozik a gépen :-))

2012. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/377 A kérdező kommentje:

:)))))))))

Én ezért intézem ezt munkaidőben, mármint amikor a drágám dolgozik :D A tesztelést is szerintem hét elejére fogom időzíteni, elég, ha én izgulok előre! :)

2012. júl. 18. 07:19
 58/377 anonim ***** válasza:
Hát tőlem 13.án mikor volt az a pecsét megkérdezte Apa,hogy lehet most hoztuk össze az ikreket? Mert nem volt durva sex ,hogy attól lett volna a pecsét max spontán peteérés tűsző repedés???
2012. júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/377 Renike1984 ***** válasza:

Sziasztok!Én vagyok aki 2 héttel ezelőttig izgultam és babásodtam!Én a One Steep 10-es erősségű tesztet használtam és már 11DPO-n halványan jelezte a babát,ezt tudom ajánlani mindenkinek!Meg tudom adni az elérhetőségét annak akitől rendelem!Labor érzékenységű a teszt ja és ami a legjobb 90Ft-ba kerül darabja!Van a hölgynek több fajta és érzékenységű meg ovu tesztje is de nekem ez vált be nagyon(a többit nem próbáltam)első gyereknél is csak ezt használtam!Tesztecskéim ha valaki még nem látta!:-) [link]

A Romedről egy másik topicban azt olvastam hogy tévesen pozit mutatott bár nem tudom ebből mi igaz!:-( Aki szeretne ilyet amit használtam írjon és szívesen megírom kitől tud rendelni!Én ma 23DPO-n vagyok hányinger alap és a mellem is nagyon fáj más egyéb tünet most nincs!Ja és az 5.DPO-n lévő hozzá szólónak írom hogy a hőm nekem is csak a 15-16DPO-nál ment fel!:-)

2012. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/377 Renike1984 ***** válasza:
Ja a 11DPo-n mikor halványan mutatott kb.15-20 perc után látszott 13DPO-n volt először mikor időn belül jól látható jött ki az előző hozzá szólásom linkjén látható!Nekem a 11DPO 5.-én volt a mensim múlt hónapban 9.-én volt de amúgy mindig 15.-én szokott lenni!Szóval ha csak a 9.-ét vesszük alapul nem a 15-öt is 4 nappal mensi előtt már mutatta!PÉ-m 25-26.-án volt!:-)
2012. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!