Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/377 anonim ***** válasza:

Reni.....


Táves pozi nincs...OLYAN VAN ,HOGY ELVETÉLTE NAGYON KORÁN !!!A pozi az pozi...Semilyen más esetben nem lehet pozitiv... de van,hogy genetika vagy bármi maitt nem marad meg és a teszt pozitiv...Én 1 babával mikor a doki megerősitette aznap kb 5 hetes lehettem délután elment a baba.. és nem kellett semmi műtét mert teljesen kiürült...

Tehát ha nincs teszt akkor max annyit mondtam volna,hogy késett X napot....

2012. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/377 Renike1984 ***** válasza:
100%
Hát nem tudom de utána annyit írt a csaj hogy szedett előtte valami gyógyszert és a doki szerint mivel volt benne hormon ezért lehetett a teszt pozi!Mind1 én nem ismerem ezt a fajtát,de egy bizti a One Steep-re meg merek esküdni hogy szuper érzékeny és jó!Mikor nem voltam babás mindig kő kemény nega volt,de ahogy lett a pocak lakó szépen zebrásodott már elég korán!:-)
2012. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/377 Bettybaby2010 ***** válasza:
100%
Reni!Be tudnád linkelni a terhesgörbédet?Adtál egy kis reményt, most hogy írtad, hogy csak 15-16.napon ment fel neked is a hőd.
2012. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/377 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én írtam tegnap is ide, csak gondoltam kirakom már a nevemet,hogy jobban tudjuk azonositani egymást. én írtam,hogy alhasi nyomást görcsölgetést érzek. Hát ma még nem. Viszont tegnap vacsiztam 6kor és után a hazaért a párom és még vele is. Nem mondtam neki,hogy én már ettem, mert rögtön mondta volna hogy biztos terhes vagyok.napközben is többet ettem,mint szoktam, mert nálam van hogy egész nap egyszer vagy egyszer sem eszek ám. Hát most meg rengeteget. Olyan messze van még..:( júli 26. aa.:(
2012. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/377 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt is olvastam,hogy együttléttől számolva 10-12 nappal már lehet tesztelni... Ez a dátum neked melyik nap?

Nekem ha 9. nézem akkor 19 ha 13.át akkor 23. Gondolkodóba estem... Fogog a gyomrom amúgy rendesen.

2012. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/377 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg hogy elmaradjon a msntruációd,nehogy csalódás érjen,hogy netán most még nem mutatja ki, de közben meg terhes vagy.Szerintem:)
2012. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/377 Renike1984 ***** válasza:

Szia!Nekem nincsen hőgörbém!:-( Én minden reggel meg mértem és nekem a naptárban vannak számozva a DPO-k beírva és akkor X-eltem először hogy fent volt a hőm 37-nél!Szóval nem vezettem nagy statisztikát!Friss hír viszont már 2 napja ment a hasam ezért elmentem a dokihoz mert azt olvastam hogy nem jó terhesség alatt!Kaptam szén tabit és már ma meg néztek UH-val!Ez lett az eredmény:-)

[link]

kemény 8mm-es petezsákom van!:-) Embriót még nem látták de a doki szerint ez teljesen normális mert még nagyon pici a terhesség!Augusztus 1.-én megyek újra!:-)

2012. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/377 anonim ***** válasza:
Gratulálok Reni!!Komolyan!Voltak valami tüneteid? Mikorra nem vártad hogy megjöjjön?
2012. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/377 anonim ***** válasza:

Reni GRATULA!!!!

Amúgy tényleg mikor kellett volna megjönnie?

2012. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/377 Renike1984 ***** válasza:
Köszönöm csajok!:-) Én meg szorítok nektek!Tüneteim mell feszülés és reggeli hányinger,néha has szurka!Múlt hónapban 9.-én jött meg (előtte volt egy méh gyulladásom ezért előbb)amúgy mindig 15.-én szokott meg jönni!Szóval elvileg 9.-én nem vártam!:-))
2012. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!