Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek megjött a vérzése az...

Akinek megjött a vérzése az miből tudta meg hogy mégis terhes? és akkor mennyi idős terhes volt? Voltak tünetek, jelek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nálam annyi volt: nem volt olyan erős abban a hónapban a menstruációm és olyan hosszú se, mint elötte.De mivel az az egy hónap volt amikor több volt a tennivalóm mint hogy azzal foglalkozzak h van e baba abban a hónapban ez felse tünt.A következő menstruációm elötti nap viszont szalonnát sütöttünk, de ahogy elkezdtük rosszúl lettem az illatától.Ekkor gondoltam rá elösszőr másnap csináltam egy tesztet és pozi lett.De akkor még azt hittem ez annak a hónapnak köszönhető....

Onnan tudtam meg h ez nem e honapi baba amikor elvetéltem vele sajnos és már több hetesnek mondta az orvos.Ezen kivül semmi tünetem nem volt.

2012. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Elösször és rosszul...bocs lehet van még hiba de ezeket vettem észre hirtelen....


Babát szeretnétek? (ha igen: sok sikert :) )

2012. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!