Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Actival maxszal tényleg...

Actival maxszal tényleg növelhető a spermiumszám?

Figyelt kérdés
Páromnak 1 millió a spermája,motilitás elvétve.Az orvosok szerint csakis lombik jöhet szóba..az első sajnos nem sikerült és mi még mindig hiszünk a természetes úton való sikerben.Nálam a leletek szerint minden rendben

#lombik #spermaszámnövelés
2012. okt. 21. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt vkinek ilyen tapasztalata?Vagy vmilyen más módszer?
2012. okt. 22. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel olyan összetevői vannak amik javíthatják a spermaképet,pl cink,szelén és még sorolhatnám,ezért persze hogy növelheti a számát és a motilitást is. Az én páromnak is volt már 1milliós és 10 milliós is az eredménye ,mi is kipróbáltunk már nagyon sokféle(pl FER14,maca vibe,ferulant,stb) vitamint,igazán javulást egyikhez sem tudunk kötni,de mi sem adjuk fel a gondolatát annak,hogy sikerülhet természetes úton is. Biztosan nem véletlen mondják a dokik,hogy ezeket szedjék a férfiak. A párom rendíthetetlenül szedi őket,természetesen nem egyszerre. :) Hiszen olyat is lehet hallani,hogy akinek 0 spermája volt ,aztán mégis született gyermeke!

Mi sajnos most fogjuk kezdeni az 5-ik lombikprogramot.

Sok sikert nektek!

2012. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,nagyon vártam már,hogy végre valaki válaszoljon.Sok sikert kkivánunk mi is nektek és csodák igenis vannak!!!csak hinni kell bennük!
2012. okt. 22. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor mentek újra lombikra? Közben figyeled a pé-t? Én szoktam,hogy jókor legyünk együtt...:) Kicsit segíteném a csodát...:D
2012. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jövőre megyünk újra lombikra,mert télen Ausztriában dolgozom.A peteérést még mindig rendszeresen figyelem,10.,11.napon van általában.A ciklusaim 25 naposak.38 éves vagyok,párom 35.Jó lenne,ha tudnál segiteni,de hidd el már mindent kipróbáltunk.Vitaminok,hőmérőzés..őrület.Ma ott tartunk,hogy reménykedünk és álmodozunk.A következő lombikot pedig nagyon várjuk(én őszintén kicsit félek tőle..a sikertelenségtől)Minden jót és köszi mégegyszer a válaszokat és a figyelmet!
2012. okt. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!