Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhatnak a tünetek?...

Csubi666666 kérdése:

Mire utalhatnak a tünetek? Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban csak barna folyásom volt, de kevesebb, mint amennyi vérzésem szokott lenni, majd hirtelen abbamaradt, végül egy napra visszatért. Ebben a hónapban ma kellett volna megjönnie, e helyett tegnap elkezdődött, rendes vérzéssel kezdődött, de csak fél napig tartott, majd ismét barnázás. Soha nem jön meg hamarabb, legfőképpen nem 2 nappal (szombat reggel jött meg, miközben vasárnap estére kellett volna)és eddig más problémám sem volt vele. 2 hete alhasi szúrkálást, mintha meg akarna jönni érzést, erős hányingert, émelygést tapasztaltam. Tegnap csináltam tesztet, negatív lett. Korai volt? Lehet még baba? Igaz, nem terveztük, de nagyon örülnénk neki. Már nagyon beleéltem magam, de most elkeseredtem.
2012. nov. 11. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A barna vérzés sárgatest elégtelenségre utal.. főleg ha a múlt hónapban meg se jött rendesen... csinálj 2 nap múlva tesztet, de negatív akkor számolj be az orvosodnak a barna mensidről.
2012. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!