Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Szerinte...

Megnéznétek a görbém? Szerintetek mikor volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy változó hosszúságúak a ciklusaim, és emiatt nehéz megállapítani. Véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mikor volt? Van valakinek hasonló görbéje? A visszaesés lehet a hormonok játéka? van esélyem? Köszönöm a segítséget előre is. már lassan másfél éve várunk a babára. Eddig még soha nem ment a hőm 36,6 fölé. most igen:) Remélem jót jelent. Vasárnap csináltam egy tesztet, de negatív lett. Holnap tesztelek megint.

görbém: [link]



2013. márc. 19. 06:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Ha 12-én volt, akkor meg valószínű nem sikerült, mert csak 13-án voltunk együtt:( Nehéz megállapítani:(

köszönöm mégegyszer:)

2013. márc. 21. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!