Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Értelmes válaszolókra lenne...

Értelmes válaszolókra lenne szükségem! Ki segít?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban (márc.10.-én megjött a mensim ami 15.-ig tartott).

21.-én abba hagytam a fogamzásgátlót és megjött megint 25.-én ami 29.-ig tartott (közbe mensi előtt és után is lefeküdtünk a párommal). A következő mensimet a ciklus.hu 22.-re számolta,de idáig semmi.(ma csináltam tesztet negatív lett) viszont a mellem nem fáj,ami egy héttel mensi előtt szokott és ma vettem észre (eddig nem figyeltem),hogy semmi folyásom nincs,de szó szerint semmi, száraz vagyok.Szerintetek lehetséges még a baba?

Mikor lenne érdemes tesztet csinálnom?Ja és nem tudom,hogy ez lehet-e egy jel,de eddig volt,hogy 2-3napig nem is voltam WC-n (egyszerűen nem kellett)mostanában pedig minden nap és kemény is a székletem...


2013. ápr. 25. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel most ahgytad abba a gyógyszert valószinüleg még nem indult be rendesen a szervezeted. Sok nőnek akár hónapok amig beáll. Fél éven belül kell megjönnie. Bár késöbb sem mindig csinálnak semmit, nekem 9 hónap volt mire megjött de én PCOS vagyok.
2013. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze most hagytam abba,de eddig folyásom is volt(mióta abba hagytam),most meg semmi...Ezt is befolyásolhatja?
2013. ápr. 25. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mikor abbahagytam a tabit,megjött rendesen,aztán 45. napra rá menstruáltam. Ebben a hónapban már csak 7 napot késett! Vissza kell állnia a hormonjaidnak. Ne aggódj!
2013. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hozzáteszem a gyógyszert nem szedtem egy teljes 3hónapig sem,tehát annyira még nem állt rá nem...?
2013. ápr. 25. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
de, az rögötn leállitja a petefészek működést. Annak pedig van hogy idő amig újra indul.
2013. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat igen, ez a valoszinubb, h a szervezeted meg csak keresi a fonalat... Az sem segitett, h honap kozepen hagytad abba. Eppen tesztelhetsz, mert egy mukodo ciklusnal (ha pl 28 napos) mar mutatna. De egyebkent a legritkabb esetben jon meg azonnal abbahagyas utan 28 napra. Neha honapok telnek el mensi nelkul... Nekem amugy egybol idore megjott, de 9 honapig rettenetes pattis voltam 28 evesen, pedig tini koromban sem volt. Turelem, par honap es rendezodnek a dolgok! Ha szerencses vagy, meg elobb is... Mielobbi sikert!
2013. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
múlthét csütörtökön voltam dokinál elmeséltem ezt,hogy abbahagytam és 50%esélyt lát a dologra,de mondta,hogy ha késik csináljak tesztet de most nem tudom hány napra számítva jelent késést.Gyógyszer előtt 28-30napos volt a ciklusom,gyógyszer közben pedig 24napra jött meg...
2013. ápr. 25. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más: én amikor abbahagytam a fog.gátlót, rögtön beállt a ciklusom 30 naposra, azóta is pontos. Barátnőm meg amikor abbahagyta, egyszer megjött neki 20 napra, egyszer 38-ra. Másképp reagál a szervezetünk.

Végig kellett volna szedned abban a ciklusban, amikor abbahagytad pár nap után, mert az is bezavart szerintem.

2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek sehogy, akkor valamennyi esélye mindig van a teherbeesésnek. De valószínűbb, hogy a gyógyszer hónap közbeni abbahagyása kavarta meg a ciklusodat. Azt végképp nem értem, hogy 2,5 hónapra minek fogamzásgátlót szedni, vagy ha már abba akartad hagyni, miért nem lehetett végig szedni, de nem ez volt a kérdés...
2013. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
eddig pharmatexel védekeztünk és annyit olvastam,hogy nem jó,inkább váltottam gyógyszerre,közben megoldódott minden problémánk az anyagiakat is beleértve és úgy gondoltuk,hogy így simán belefér a baba úgy is rég szeretnénk már mind ketten.Azért hagytam abba a hónap közepén a gyógyszert,mert a párom norvégiai munkája miatt pont úgy jött ki mindig,hogy akkor volt itthon amikor nem volt peteérésem vagy mensikor.Aztán egyik héten úgy jött ki,hogy itthon lesz peteéréskor így előtte egy héttel abbahagytam,gondoltam úgy sem szedem még régen,annyira nem kellhet sokat várnunk mint aki mondjuk 5éve szedi.( na meg előtte való héten beteg voltam és antibiotikumot szedtem,ami szintén gyengítheti a gyógyszer hatását)Na hát ezért történt az egész...
2013. ápr. 27. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!