Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Értelmes válaszolókra lenne...

Értelmes válaszolókra lenne szükségem! Ki segít?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban (márc.10.-én megjött a mensim ami 15.-ig tartott).

21.-én abba hagytam a fogamzásgátlót és megjött megint 25.-én ami 29.-ig tartott (közbe mensi előtt és után is lefeküdtünk a párommal). A következő mensimet a ciklus.hu 22.-re számolta,de idáig semmi.(ma csináltam tesztet negatív lett) viszont a mellem nem fáj,ami egy héttel mensi előtt szokott és ma vettem észre (eddig nem figyeltem),hogy semmi folyásom nincs,de szó szerint semmi, száraz vagyok.Szerintetek lehetséges még a baba?

Mikor lenne érdemes tesztet csinálnom?Ja és nem tudom,hogy ez lehet-e egy jel,de eddig volt,hogy 2-3napig nem is voltam WC-n (egyszerűen nem kellett)mostanában pedig minden nap és kemény is a székletem...


2013. ápr. 25. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ja és az mitől lehet,hogy általában a bal petefészkem szurkál most pedig a jobb kezdett el olyan tompa szúró fájdalommal.
2013. ápr. 28. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!