Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elitélendő vagy sem?

Elitélendő vagy sem?

Figyelt kérdés
hosszu lesz...ja és az önző szót nem kérem.26 évesen teherbe estem.19 éves korom ota úgy tudom orvostol hogy normális uton nem eshetek teherbe.az apuka futo kapcsolatnak indult.de már terhességem kezdete ota tuttam nem ő az igazi,de ez késöbb ki is derült....de boldog voltam anya leszek.de semmi sem érdekelt csak a gyermek.az előző kapcsolatom emiatt ment tönkre.a kapcsolatom szar de a kisfiam egy tünemény.szerintetek hibát követtem el hogy igy szültem?

#anya vagyok
2013. okt. 26. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. okt. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre majd a gyereked fog válaszolni, ha felnő....
2013. okt. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha felbírod nevelni egyedül, nem akarod apukára erőltetni és nem vársz tőle pénzt a gyerek után úgy, hogy ő nem akarta, akkor nem.
2013. okt. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát apuka éppen akarta csak én nem töle.de a babát akartam minedennél jobban.
2013. okt. 27. 07:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem! Elvetetted volna, lehet tényleg nem lehetne többet gyereked. Csoda az is, hogy megfogant és átélheted az anya szerepet.
2013. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy benned ez egyáltalán felmerült...
2013. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő. Tényleg szerencsétlenek a körülmények, de attól még lehetsz jó anyja a kisfiadnak! Egyedül is fel lehet egy gyermeket szeretetben nevelni.
2013. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudjátok szerettem volna rendes családot.de akitöl én szerettem volna attol nem lehetett.én nem bántam meg semmit.de a páromnak is igaza van mert ezzel az ő életét is elrontom ha elhagyom.dehát ha nem szeretem.........
2013. okt. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!